LG 43LK5100
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
43 hüvelykes tévék
2026 - Full HD - alacsony költség (olcsó)
LG 43LK5100 vásárlás
LG 43LK5100 specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 42,5 "(108 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1920x1080 |
| HD felbontás | 1080p Full HD |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, közvetlen LED |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Modellév | 2018 |
| Kép | |
| Látószög | 178° |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| NICAM sztereó hang támogatás | van |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 10 W (2x5 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Automatikus hangerőszintbeállítás (AVL) | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x2, USB |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 1.4 |
| Wi-Fi támogatás | nem |
| CI támogatás | igen, egy slot, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 200 × 200 mm |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 976x628x218 mm |
| Súly állvánnyal | 8,1 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 976x583x70 mm |
| Súly állvány nélkül | 7,8 kg |
Az LG 43LK5100 véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Jó kép, könnyen kezelhető és konfigurálható, viszonylag olcsó, jól ismert márka.
Hátrányok:
Gyenge hangszóróhang (én inkább hangsávot használok), Wi-Fi modul hiánya (hasonlóan PS4-et használok set-top boxként), nem a legjobb minőségű szerelési anyagok.
Megjegyzés:
21 000 rubelért vettem. Jól ismert (és megbízható) márkák modelljeiből választottam, minimális funkcionalitással, ugyanakkor a legnagyobb képernyőátlóval. 100% -át kaptam annak, amire számítottam vásárláskor. A tévét PS4-en játszom, és offline filmeket nézek.
Előnyök:
- ár - képminőség - ellenőrzés Ami a hangokat illeti, igénytelen, nekem minden tetszik
Megjegyzés:
Hűvös, habozás nélkül vegye be. PS-re is használom