Samsung RS62K6130FG
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
hűtőszekrények egymás mellett
Osztály: A + - Térfogat: több mint 600 l - Jégtelenítő rendszer: Nincs fagy
Vásároljon Samsung RS62K6130FG-t
Műszaki adatok Samsung RS62K6130FG
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Mélyhűtő | Egymás mellett (oldal) |
| Szín / bevonó anyag | arany / műanyag / fém |
| Ellenőrzés | elektronikus |
| energiafelhasználás | osztály A + |
| Inverter típusú kompresszor | Igen |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőközeg | R600a (izobután) |
| Kamerák száma | 2 |
| Ajtók száma | 2 |
| Polcok száma a hűtőtérben | 4 |
| A fiókok száma a hűtőtérben | 2 |
| Fiókok / polcok száma a fagyasztórekeszben | 6 |
| Méretek (SzxMxM) | 90,8x72,1x182,5 cm |
| Hideg | |
| A fagyasztó leolvasztása | Nincs fagy |
| A hűtőtér felolvasztása | Nincs fagy |
| Jelzés | nyitott ajtó - hang |
| Egyedülálló technológiák | Fémhűtés |
| További jellemzők | hőmérséklet kijelzés |
| Hangerő | |
| Teljes mennyiség | 620 l |
| Hűtőkamra térfogata | 406 l |
| Fagyasztó térfogata | 214 l |
| Egyéb funkciók és jellemzők | |
| Kijelző | van |
| Jégkészítő | hiányzik |
| Polc anyaga | üveg |
| Éghajlati osztály | N, SN, ST, T |
| Súly | 177 kg |
| Továbbá | |
| Garanciaidő | 1 g |
Vélemények a Samsung RS62K6130FG-től
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Tervezés és funkcionalitás
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés: