Samsung RS-552 NRUA9M
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
hűtőszekrények egymás mellett
Osztály: A + - Jégkészítő - Térfogat: 600 l-ig - Jégtelenítő rendszer: Nincs fagy
Vásároljon Samsung RS-552 NRUA9M terméket
Tulajdonságok Samsung RS-552 NRUA9M
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Mélyhűtő | Egymás mellett (oldal) |
| Szín / bevonó anyag | barna / műanyag / fém |
| Ellenőrzés | elektronikus |
| energiafelhasználás | A + osztály (431 kWh / év) |
| Inverter típusú kompresszor | Igen |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőközeg | R600a (izobután) |
| Kamerák száma | 2 |
| Ajtók száma | 2 |
| Méretek (SzxMxM) | 91,2x70x178,9 cm |
| Hideg | |
| A fagyasztó leolvasztása | Nincs fagy |
| A hűtőtér felolvasztása | Nincs fagy |
| Fagyasztókapacitás | legfeljebb 12 kg / nap |
| Jelzés | hőmérséklet-emelkedés - könnyű |
| További jellemzők | szuperhűtés, szuperfagyasztás, hőmérséklet kijelzés |
| Hangerő | |
| Teljes mennyiség | 538 l |
| Hűtőkamra térfogata | 341 l |
| Fagyasztó térfogata | 197 l |
| Egyéb funkciók és jellemzők | |
| Kijelző | van |
| Üvegajtók | Igen |
| Jégkészítő | beleértve |
| Polc anyaga | üveg |
| Zajszint | 41 dB-ig |
| Éghajlati osztály | SN, T |
| Súly | 117 kg |
| Továbbá | |
| Garanciaidő | 365 nap. |
Megjegyzések a Samsung RS-552 NRUA9M-hez
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
ez a modell sokkal hűvösebbnek tűnik, mint a kép
Hátrányok:
felülete sötét és fényes, az ajtókon kézfoltok vannak.
Megjegyzés:
akkor vásárolt, amikor ez a modell még nem volt az üzletekben, de már raktárakban volt, és a választás ugyanazon modell alapján történt, csak ezüst ajtóval. a megjelenés minden várakozást felülmúl - a képeken egyértelműen barna ajtó látható, de a valóságban ez a barna szinte fekete és olyan fényes, hogy minden tükröződését láthatja benne, mint egy tükörben. Általában külsőleg szuper + különbség az ezüst modelltől - 3 fióka van a fagyasztóban, és nem 2. a fogantyúk hiánya miatt - könnyen átment a konyha ajtaján, mások nem haladtak volna át.
Előnyök:
Remek hűtő! Kényelmes és mega-gyönyörű!)
Megjegyzés:
Azok számára, akik nem tesznek be egy rést: az oldalsó ajtók ezüstösek, a hűtőszekrény oldala pedig szinte fekete. Meg kell tanítanunk mindenkit, aki hozzáfér a hűtőszekrényhez, hogy nyissa ki a homlokzat érintése nélkül, vagy dörzsölje, dörzsölje, dörzsölje, mivel a felület szinte tükrös), de megéri! Nincs zaj, tágas, jégkészítőt is tartalmaz - nagy plusz a nyárra, az intuitív irányítás és a leírhatatlan szépség!) Ugyanazt választottam a barátaimmal, szó nélkül, csak más színű, nagyon boldog, ajánlom!
Előnyök:
nagyon szép. csendes. 100% elégedett
Hátrányok:
nem
Megjegyzés:
Mindenkinek tanácsot adok
Előnyök:
Remek hűtőszekrény
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés:
Nagyon tetszett, remek design, a valóságban sokkal szebb