Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T385 16Gb
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
Samsung táblagépek
8 hüvelyk - olcsó
Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T385 16Gb vásárlás
Tulajdonságok Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T385 16Gb
Yandex.Piaci adatok
| Rendszer | |
| operációs rendszer | Android 7.1 |
| CPU | Qualcomm Snapdragon 425 1400 MHz |
| Magok száma | 4 |
| Számítási mag | Cortex-A53 |
| Műszaki folyamat | 28 nm |
| Beépített memória | 16 GB |
| RAM | 2 GB |
| Memóriakártya-nyílás | igen, microSDXC |
| Képernyő | |
| Képernyő | 8 ", 1280x800 |
| Széles képernyő | Igen |
| Képernyő típusa | fényes |
| Érintőkijelző | kapacitív, többérintéses |
| Pixel per hüvelyk (PPI) | 224 |
| Videoprocesszor | Adreno 308 |
| Vezetéknélküli kapcsolat | |
| Wi-Fi támogatás | igen, Wi-Fi 802.11n, WiFi Direct |
| Bluetooth támogatás | igen, Bluetooth 4.2, A2DP |
| Mobiltelefon mód | van |
| SIM-kártya típusa | nano SIM |
| A SIM-kártyák száma | 1 |
| mobil kapcsolat | 3G, GSM900, GSM1800, GSM1900, LTE (B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (AWS), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B17 (700), B20 (800), B28 (700), B38 (2600), B40 (2300)) |
| Kamera | |
| Hátsó kamera | igen, 8 Mpix |
| A hátsó kamera jellemzői | vaku, autofókusz |
| Első kamera | igen, 5 Mpix |
| Hang | |
| Beépített hangszóró | van |
| Beépített mikrofon | van |
| Funkcionalitás | |
| GPS | van |
| GLONASS | van |
| Automatikus képernyő tájolás | van |
| Érzékelők | gyorsulásmérő, fényérzékelő |
| Formátum támogatás | |
| Hang | AAC, WMA, WAV, OGG, FLAC, MP3 |
| Videó | MKV, MP4 |
| Kapcsolat | |
| Töltőcsatlakozó típusa | mikro-USB |
| Csatlakozás számítógéphez USB-n keresztül | van |
| Külső eszközök csatlakoztatása USB-n keresztül | választható |
| Audio / fejhallgató kimenet | igen, 3,5 mm |
| Étel | |
| Nyitva tartás (videó) | 14 óra |
| Akkumulátor-kapacitás | 5000 mAh |
| Méretek és súly | |
| Méretek (HxSxM) | 212,1x124,1x8,9 mm |
| Súly | 364 g |
| további információ | |
| Jellemzők: | M4V, 3GP, 3G2, ASF, AVI, FLV, WEBM, M4A, 3GA, OGA, AMR, AWB, MID, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA formátumok támogatása; ANT + |
| Bejelentés éve | 2017 |
Vásárlói vélemények a Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T385 16Gb készülékhez
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Kényelmesen elfér a kézben Hosszú akkumulátor-élettartam Friss android-készítés minősége jó USB-C típusú teljesítmény nagyon jó
Hátrányok:
A márka ára túlárazott (a promócióért 15 ezer forintért vettem részt) Nincs háttérvilágítás és a gombok rezgése a hátsó és otthoni körülmények között. Az állandó videomegtekintés nyilvánvalóan nem megfelelő) Nem minden alkalmazás alkalmazkodik ehhez a felbontáshoz, és egyesek telefon üzemmódban
Megjegyzés:
Hónapos használatra a hiányosságok közül csak a hátsó és az otthoni billentyűk háttérvilágításának hiánya bosszantó, apróságnak tűnik, de érintésérzékenyek és nem mindig jön ki először ... és gyakran véletlenül elkapja .... IMHO ebben az esetben jobb, ha a képernyőn megjelenő gombokat hajtja végre ... Az LG GPAD 8.3 cseréjét fontolgattam, inkább egy táblagépre volt szükségem a PDF, az Internet olvasásához, néha a YouTube megtekintéséhez , az átló csak 8 hüvelyk. A választás során megnéztem a képernyő minőségét az olvasás, az autonómia és a sebesség szempontjából. A választást a csúcsminőségű huawei mediapad m3-vel, iPad mini-vel kezdtem, a képernyő gyönyörű, de olvasásra nem alkalmas, a szem gyorsan elfárad, a teljesítmény magas, de mindennapi célokra sem különösebben szükséges, hiszen ennek eredményeként véletlenül belebotlottam ebbe a Samsungba, megnéztem, tetszett a képernyő az olvasáshoz, a tabletta kényelmes a kezemben, csak a FullHD használata után kínos volt az 1280x800-as képernyőfelbontás (természetesen a marketingszakemberek megpróbálták), de elcsavarodtam azt, próbáltam olvasni, ez teljesen normális magamnak, de az akkumulátor lassabban merül, ráadásul egy átlagos processzor, ami mindennapi célokra elég, mint a Xiaomi mi5s telefonhoz képest, nem vettek észre hülyeséget. Néha egy videó megtekintése is rendben van, a kép minden bizonnyal eltér a FullHD-től, és maga a mátrix is kissé halvány, de nincs semmi szuper kritikus. Általában egy tisztességes közepes költségvetésű eszköz, amely elég jól működik és működik
Előnyök:
Könnyű, kompakt, nagy teljesítményű, nagy memóriakapacitású, erős képernyő (ezerszer leesett), nagyon hosszú ideje szolgál, és legalábbis henna.
Hátrányok:
Az idő múlásával még mindig elkezd zavarni
Megjegyzés:
Röviden: egy modell, amely megéri a pénzét. Az elv szerint vásárolt: könnyebb, így hosszabb ideig működött újratöltés nélkül. Utazáskor nyugodtan kicserélik a számítógépemet.
Előnyök:
jó fényképezőgép adott költségvetéshez, kellemes összeszerelés - nincs csikorgás, egy rakás fedél az Ali számára - normál áron.
Hátrányok:
a hátsó és az otthoni gombok háttérvilágításának hiánya nem túl kényelmes, de ez nekem való - a gyerek azonnal megszokta.
Megjegyzés:
Első tablettaként vettük a lányomnak. Norm játékokat játszik, videojátékokat néz a YouTube-on, képeket nem pixelben készít. Az "alacsony ár" program keretében vásároltunk Eldoradóban - összehasonlítva a versenytársakkal, így 14 ezer lett.
Előnyök:
A tablet jó, hívok tőle, utazás közben laptopként használom, a képernyő elég nagy és kényelmes mindent megnézni az interneten
Hátrányok:
Már egy kicsit túl széles
Megjegyzés:
Vettem egy védőüveget és fedelet a táblagéphez, jobb lett az asztalnál dolgozni, indulok a Fehér-tengerre, ez lesz a kapcsolatom a szárazfölddel
Előnyök:
Telefonként vásárolt + az internethez, a közösségi hálózatokhoz és videók megtekintéséhez. Teljesen megfelelt az elvárásoknak.
Hátrányok:
nincsenek hibák.
Megjegyzés:
A vásárláskor nehéz volt fedelet és védőüveget találni. A borítót megvették, még mindig nincs üveg. Talán eladó, de már vonakodtam. :). és olyan normális. A képernyő normális, akkumulátor. gyorsan töltődik, a töltés sokáig bírja (táblagép esetén). Minden működik, semmi sem hibás. A mai napig nem találtak hibát. Kényelmes a kézben. Itt mindenki aggódik, hogy a gombok nincsenek-e megvilágítva. Nem kritikus. Körülbelül egy hét alatt megszoktam, de a sötétben semmi sem vonja el a figyelmét. Csak a képernyő világít. Hangszórók - az összes tablet hangszórói gyengék. A zenéhez vezeték nélküli hangszóró és fejhallgató található. Videó esetén a hang normális. Röviden - kiváló tabletta az áráért.
Előnyök:
Kiváló felépítésű, fém hátlap. Szép képernyő. Nagy akkumulátor, sokáig képes feltölteni. C típusú USB csatlakozó USB-OTG támogatással és külső eszközök töltésének funkciójával. Támogatja a WiFi 5GHz, AptX kodekeket a bluetooth-ban, az exFAT fájlrendszert a memóriakártyákhoz és a külső meghajtókhoz. Működhet okostelefonként, van egy hangszóró beszélgetésekhez és egy második mikrofon a zajcsökkentéshez. Nem rossz fényképezőgép vakut és autofókuszt tartalmazó táblagéphez. Van gyermek mód és speciális játékfunkciók, amelyek lehetővé teszik a játékok teljesítményének beállítását, a játékmenet rögzítését és a játék érintőgombjainak blokkolását.
Hátrányok:
Nincs automatikus képernyő fényerő-beállítás. Nincs ujjlenyomat-érzékelő. Nincs közelségérzékelő, bár a képernyő blokkolva van egy beszélgetés közben. Nem a legerősebb hardver. Nem tálalhatok kávét ágyba. :)
Megjegyzés:
A tabletta véleményem szerint kiváló, több napos használat során nem találtam jelentős hiányosságokat a munkában. Nos, már leírtam az előnyöket. Az ár talán kissé túlárazott, tekintettel a nem legtermékenyebb töltelékre, de gyakorlatilag nincsenek versenytársai, akiknek ugyanaz a hasznos funkciói vannak. Kiváló tabletta, eddig nekem teljesen megfelel.
Előnyök:
Költség)) ... nos, általában mindenkinek tetszik, az iPad mini-hez képest egy kicsit vastagabb, de ez nem kritikus. És így - mindenkinek jó ez a dvais! Ez ugyanaz a telefon, nagyítva. Kényelmes e-könyveket olvasni, kényelmes üzeneteket írni azonnali üzenetküldőkbe és a közösségi hálózatokba, filmeket nézni, beszélgetni a Skype-on. most ez a kedvenc játékom! Ugyanezt vettem apámnak - nem örül!
Hátrányok:
nem talált esetet a piacon.
Megjegyzés:
Előnyök:
Minden világos, minden feladatot teljesít.
Hátrányok:
Az érintőgombok nem láthatók
Megjegyzés:
Tablettákat használok. Nem értem azokat az embereket, akik mindent okosan csinálnak. Különböző táblagépek voltak, de most csak a Samsungot veszem. Óriási a különbség. Mielőtt ez a tabletta SM-T285 volt (előző modell) - semmi probléma. Nagyobb képernyőt és támogatást akartam a wifi 5 Hertz-hez. Az SM-T385 teljes mértékben megfelel az igényeimnek. Semmi sem recseg, frissítve, az enyém 8.1. Az alumínium hátlap hűvös, mert az előző műanyag volt, és felmelegedett. Végül az USB C. A versenytől eltérően az akkumulátor töltöttségi szintje megfelelően jelenik meg. Bár 8 hüvelyk, az akkumulátor keveset eszik. Az én használatommal egy 60% -os töltés (gyárilag) két napig tartott. Borít vagy nem, vagy drága, ezért megrendeljük a jól ismert internetes oldalon. Az egyik hátrány, hogy az érintőgombok nem láthatók. Amikor vásárlás előtt elolvastam a véleményeket, nem értettem, miért írnak róla sokan, mert az sm-t285-ben is vannak háttérgomb nélküli érintőgombok, de ezek már láthatók. Azt hittem, hogy az sm-t385-n ugyanaz, de kiderült, hogy egyáltalán nem láthatók. Miért nem lehet őket annyira láthatóvá tenni, mint az sm-t285-n?
Előnyök:
Képernyő, akkumulátor, méret ...
Hátrányok:
Kicsit nehéz ... Bár támogatja az 5GHz-et, de a maximális sebesség 150mgb. Kár, hogy nem változtathatsz témát, például okostelefonokon.
Megjegyzés:
Általában elégedett vagyok ... Engem csak az 5 GHz-es hiányos támogatás zavar. Az akkumulátor nagyon rendes. 12 600 esetén jobb, ha nem találja meg ... A hálózat tökéletesen elkapja ... P.S Ma 09.29.18 frissítve 8.1.0-OREO-ra Egy hónappal ezelőtt frissítve 9.0-ra ...
Előnyök:
3 hónapja használom, technikai problémát nem tártak fel. Alkalmas olvasásra és az Internet használatára. Tetszett a gyerek mód a táblagépen.
Hátrányok:
Túltöltés. Csendes hang, hangszórók alulról, nem túl kényelmes. Látja a memóriakártyát, de nem minden információ menthető el rajta, maga a táblagép választja ki, hogy mire mentse, és nem minden alkalmazás, amelyet a memóriakártyára ment.
Megjegyzés:
Általában tetszett a tablet, gyorsan működik, nem tompul, hibát nem észleltek.