Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T290 32Gb
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
Samsung táblagépek
8 hüvelyk - olcsó
Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T290 32Gb vásárlás
Jellemzők Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T290 32Gb
Yandex.Piaci adatok
| Rendszer | |
| operációs rendszer | Android 9.0 |
| CPU | Qualcomm Snapdragon 429 2000 MHz |
| CPU frekvencia | 2000 MHz |
| Magok száma | 4 |
| Számítási mag | Cortex-A53 |
| Műszaki folyamat | 12 nm |
| Beépített memória | 32 GB |
| RAM | 2 GB |
| Memóriakártya-nyílás | igen, microSDXC, legfeljebb 512 GB |
| Képernyő | |
| Képernyő | 8 ", 1280x800 |
| Széles képernyő | Igen |
| Képernyő típusa | fényes |
| Érintőkijelző | kapacitív, többérintéses |
| Videoprocesszor | Adreno 504 |
| Vezetéknélküli kapcsolat | |
| Wi-Fi támogatás | igen, Wi-Fi 802.11n, WiFi Direct |
| Bluetooth támogatás | igen, Bluetooth 4.2, A2DP |
| Kamera | |
| A fő (hátsó) kamerák száma | 1 |
| Fő (hátsó) kamera felbontása | 8 megapixel |
| Első kamera | igen, 2 MP |
| Hang | |
| Beépített hangszóró | van |
| Beépített mikrofon | van |
| Funkcionalitás | |
| GPS | van |
| GLONASS | van |
| Automatikus képernyő tájolás | van |
| Érzékelők | gyorsulásmérő, fényérzékelő |
| Formátum támogatás | |
| Hang | AAC, WMA, WAV, OGG, FLAC, APE, MP3 |
| Videó | WMV, MKV, MOV, MP4 |
| Kapcsolat | |
| Csatlakozás számítógéphez USB-n keresztül | van |
| Külső eszközök csatlakoztatása USB-n keresztül | választható |
| Audio / fejhallgató kimenet | igen, 3,5 mm |
| Étel | |
| Akkumulátor-kapacitás | 5100 mAh |
| Méretek és súly | |
| Méretek (HxSxM) | 210x124,4x8 mm |
| Súly | 345 g |
| további információ | |
| Test anyaga | fém |
| Stylus tartalmazza | nem |
| Jellemzők: | gyermek mód |
| Bejelentés éve | 2019 |
Vásárlói vélemények a Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T290 32Gb-hez
Yandex.Piaci adatok
Csak ennek a tabletnek a megvásárlásával voltam elégedett. Használatkor (játékok, böngésző stb.) Nem fagy le. Nagyon jól hajt. Árnormáihoz. Ajánlja!
Előnyök:
Könnyű, jól felépített
Hátrányok:
Átlagos teljesítmény, a képernyő nem tetszik a színeknek. Azt hiszem, sikerült jobban kalibrálni a képernyőt.
Megjegyzés:
Ez a tablet kiválóan alkalmas egy gyermek számára videók és nem bonyolult játékok megtekintésére.
Előnyök:
Tetszett minden. írjon mindenki ott tiszteletére lenovo és más kínaiak. de a samsunga minősége sokkal magasabb. hogy okostelefonok, amelyek tabletek. képernyő szerelvény héj vas minden tűz
Hátrányok:
nekem nincs jobb 10000-as összegért
Megjegyzés:
Előnyök:
Ez a Samsung
Hátrányok:
tervezés
Megjegyzés:
feladataimhoz, több éven át a szem mögött
Előnyök:
menő ...
Megjegyzés:
Előnyök:
Nagyon kicsi, könnyű, hatékony. Általában nincsenek hibák. Másrészt nem sokat töltöttek be: YouTube, Internet, könnyű játékok. Nagy plusz az alacsony súlya (összehasonlítva az azonos márkájú 10 hüvelykesével) - kényelmes, ha útra kel, és bárhol a házban dolgozik.
Hátrányok:
Az akkumulátor nem rossz, de nem fogok dicsérni. Ha folyamatosan dolgozol vele, másfél napra elegendő lesz. A második mínusz valóban hosszú töltés, amely körülbelül 5-6 órát (!) Vesz igénybe.
Megjegyzés:
A fő hátrány a hosszú töltési idő. Ha éjjel tölt, akkor nincs probléma. De amikor a tabletre napközben van szükség, rendkívül kényelmetlen, mivel nagyon sokáig tart a töltése. Nincs gyors töltés.
nagyszerű belépő szintű tabletta gyerekeknek