Salomon Pulse (19-20)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
6
Legjobb értékelés
hódeszkák
Kezdőknek - Freeride-hez
Salomon Pulse (19-20) vásárlás
Salomon pulzus statisztikák (19-20)
Yandex.Piaci adatok
| Specifikációk | |
| Évszak | 19 - 20 g. |
| Padló | egynemű |
| Kor | felnőtt |
| Időpont egyeztetés | egyetemes |
| A nyomtatvány | Ikertipp - irányított |
| Korcsolyázási szint | újonc |
| Tervezés | szendvics |
| Elhajlás | kombinált |
| Csúszó felület | extrudálva |
| A jelzálogkölcsön típusa | 4x4 |
| Ajánlott súly | 40 - 105 kg |
| Méretek | |
| Rosztovki | 142 - 163 cm |
| Érintkezés hossza | 102,50 - 119,50 cm |
| Orrszélesség | 283 - 309 mm |
| Derékszélesség | 239 - 265 mm |
| Farokszélesség | 283 - 309 mm |
| Oldalsó sugár | 7,60 - 8,50 m |
| A farokba való beágyazások eltolása | 10 - 10 mm |
| A rögzítések közötti távolság | 490 - 570 mm |
Vélemények a Salomon Pulse (19-20)
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Bocsánatot ad a hibákért és ideális a kezdő versenyző számára. A tábla könnyű és mérsékelt sebességen is jól teljesít. Jól veszi fel a sebességet, helyes tartással biztonságosan elcsúszhat "laposan", ahol a többiek már ugrálnak vagy ellöknek. Karbantartható és igénytelen.
Hátrányok:
Az első évadban néhány hétig a deszka orrának és farkának felső fedele (burkolata) darabokra tört, az élek a helyükön voltak. Lökhárítókat kellett raknom. De ez valószínűleg annak a következménye, hogy az újévi ünnepek alatt túlterhelt pályákon lovagolunk, túl gyakran állunk sorokban és deszkázunk.
Megjegyzés:
Első deszkaként ajánlom. Az előző Salomon Pulse három szezont jól szolgált, és elvileg tovább folytathatta a lovaglást. De máris szükségünk van egy merevebb és speciálisabb deszkára a síelés és a hegyek stílusához. Ezen a 160. deszkán, a lehető legnagyobb mértékben a farokkal, még porban is teljesen Rosa Khutorra hajtottam.