Salomon Lotus (19–20)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
6
Legjobb értékelés
hódeszkák
Kezdőknek - Freeriding-hez - Freestyle-hoz
Salomon Lotus (19-20) vásárlás
Salomon Lotus Stats (19-20)
Yandex.Piaci adatok
| Specifikációk | |
| Évszak | 19 - 20 g. |
| Padló | női |
| Kor | felnőtt |
| Időpont egyeztetés | univerzális, freeride, freestyle |
| A nyomtatvány | Ikertipp - irányított |
| Korcsolyázási szint | újonc |
| Merevség | puha |
| Tervezés | szendvics |
| Elhajlás | kombinált |
| Csúszó felület | extrudálva |
| A jelzálogkölcsön típusa | 4x4 |
| Ajánlott súly | 30 - 75 kg |
| Méretek | |
| Rosztovki | 135 - 155 cm |
| Érintkezés hossza | 95 - 113,50 cm |
| Orrszélesség | 276 - 292 mm |
| Derékszélesség | 233 - 243 mm |
| Farokszélesség | 276 - 292 mm |
| Oldalsó sugár | 7,20 - 8,10 m |
| A farokba történő beágyazások eltolása | 10 - 10 mm |
| A rögzítések közötti távolság | 480 - 530 mm |
| Jellemzők: | teljes hosszúságú nyármag nagy sűrűségű nyírral a jobb alakmegtartás érdekében |