LEX Luka 600
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
19
Legjobb értékelés
konyhai páraelszívók
Kimenettel - 60 cm - Ferde - Felfüggesztett - Vezérlés: mechanikus
Vásároljon LEX Luka 600-at
LEX Luka 600 specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Telepítés | kandalló fal |
| Ferde alak | Igen |
| Méretek (HxWxD) | 103x60x28 cm |
| Beágyazási szélesség | 60 cm |
| Csatorna csatlakozás átmérője | 120 mm |
| Anyag | test: fém / üveg |
| Szín | tok: fekete |
| Energiafogyasztás | 68 watt |
| Motorok száma | 1 |
| Funkcionalitás, menedzsment | |
| Működési módok | ág / forgalom |
| Maximális termelékenység | 600 cm3 m / h |
| Sebességek száma | 3 |
| Ellenőrzés | mechanikus, nyomógomb |
| Perimetrális abszorpció | van |
| Világítás | LED lámpa, 1,50 W x 2 |
| Jellemzők: | |
| Szűrő | zsíros |
| Maximális zajszint | 44 dBA |
| Súly | 12 kg |
| Továbbá | |
| Garanciaidő | 3 g |
LEX Luka 600 vélemény
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
megjelenés. ár
Hátrányok:
szilikont kellett használnia
Megjegyzés:
a műanyag perem és a motorháztető találkozásánál a telepítés után vannak repedések, konstruktív téves számítások, bekapcsolt állapotban a "pénztárnál" elfújva kenegetni kell. távolítsa el a "dugós füleket" (visszacsapó szelep); maximális erővel zörögnek. jobb, ha azonnal eltávolítja őket.
Előnyök:
Az a fajta gazdag gomb csak kissé cserbenhagyta, és akit nem mutattak meg, kiváló kilátást mondtak.
Hátrányok:
1) Behúzza, nem mondom, hogy mindent alatta vape ellenőriztek, 2/5-ös eltérések az oldalakon 2) A 2. díszcső falához való kötőelemek nagyon kényelmetlenek (a rögzítők szempontjából)
Megjegyzés:
Ne használjon nyomkövető papírt, csak kinyitottam az üveget, és belülről kijelöltem
Előnyök:
Szép megjelenés, olcsó
Hátrányok:
1. A fúrósablon NEM egyezik a valósággal, a különbség kb. 10 mm !! 2. A kimeneti cső pereme nincs jól rögzítve, valamilyen tömítés és rögzítő nem zavarja
Megjegyzés:
Amíg megvettem a kipufogócsövet, nem tudtam teljesen ellenőrizni a motorháztetőt, de ez nem ad olyan csendes zajt. Tényleg olyan nehéz alacsony zajszintű ventilátort készíteni és hangszigetelni a motorháztetőt? Maga a motorháztető stílusosnak és gyönyörűnek tűnik, de a felsorolt hiányosságok (különösen a sablon !!) nagyon felkavaróak
Előnyök:
Költség, megjelenés, építési minőség
Hátrányok:
1. A rögzítő furatok fúrására szolgáló sablon nem felel meg a tényleges méreteknek - ellenőrizni kell a tényleges méretet (10 mm különbség). 2. Az üveg nyitott helyzetben történő rögzítésére nincs támasztó állvány - önmagát kell "vegyszereznie"
Megjegyzés:
Jó termék a megadott áron. A szagok nem szűrhetők és nem szívódnak fel, csak a ház szellőzőcsatornájába kerül a kipufogó.
Van színezés, nagy teljesítmény mellett sem működik zajosan, elégedett vagyok a vásárlással
Elég rossz motorháztető a pénzért (3790). Nem sok zaj, még a 3. sebességnél is. Megbirkózik fenkijével.
Előnyök:
Minőségi áruk. Megéri a pénzét. A versenyzők 1000-1500-mal drágábbak, hasonló jellemzőkkel. Ajánlás. Drága szállítás.
Megjegyzés:
Előnyök:
Olcsó, jó megjelenés, nem túl zajos.
Hátrányok:
Nincs külön üvegtartó, emelt helyzetben magamnak kellett kitalálnom. Nem szünteti meg teljesen az összes szagot.
Megjegyzés:
Jó termék az árhoz.