Kronasteel Bella PB 600
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
19
Legjobb értékelés
konyhai páraelszívók
Felfüggesztve - Vezérlés: mechanikus - 60 cm - Hajlítással - Kupola
Vásárolja meg a Kronasteel Bella PB 600 terméket
Tulajdonságok Kronasteel Bella PB 600
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Telepítés | kandalló fal |
| Kipufogó szélessége | 60 cm |
| Beágyazási szélesség | 60 cm |
| Csatorna átmérője | 120 mm |
| Anyag | test: fém |
| Szín | tok: fekete |
| Motorok száma | 1 |
| Funkcionalitás, menedzsment | |
| Működési módok | ág / forgalom |
| Maximális termelékenység | 550 cm3 m / h |
| Sebességek száma | 3 |
| Ellenőrzés | mechanikus, nyomógomb |
| Intenzív mód | nem |
| Világítás | halogén lámpa, 28 W x 1 |
| Jellemzők: | |
| Szűrő | zsíros + szén |
| Maximális zajszint | 56 dBA |
| Visszacsapó szelep | van |
Kronasteel Bella PB 600 vélemények
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
gombok, jó tapadás, design
Hátrányok:
-
Megjegyzés:
A konyhában 7 métert telepítettünk, az áramellátás elég a lefolyóhoz, bár az üzlet meg volt győződve arról, hogy egy erősebbet választ, amely drágább. A gombok könnyen tisztíthatók, a háttérvilágítás elég világos. Az utasításoknak megfelelő telepítés során minden egyszerű és világos. A szűrőt nem vették meg, mivel lefolyóval szerelték be a bányába.
Előnyök:
Hatékony, könnyen kezelhető, a nyomatok és a foltok láthatatlanok, mélyfeketék, jó szívóerővel.
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés:
A klasszikus kialakítás, a legegyszerűbb vezérlés elvégzi a dolgát, mi kell még? Igénytelen a gondozása, nem látszanak rajta foltok és nyomatok. Recirkulációs üzemmódban telepítettük, külön megvettük a szűrőt.
Előnyök:
Egyszerű működés, elfogadható ár
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés:
Nemrég vásároltam ezt a motorháztetőt a konyhámhoz. Először természetesen megnéztem a jellemzőit, jól megvoltak velem. Az ár elfogadható. Magam telepítettem, nem kellett sok idő. Ehhez használtam nap. Nagyon szeretem, hogyan működik. Különösen a zaj. nem publikál. Nincs panasz.
Előnyök:
Kialakítás, könnyen kezelhető. Jó tulajdonságok az ár-minőség arány tekintetében, amelyet néhány hónappal ezelőtt vásároltak, a termék igazolja önmagát. Használni fogom, remélem sokáig. Eddig mindenkinek tanácsot adok!
Hátrányok:
Még nem.
Megjegyzés:
Tanácsoltam a barátaimnak
Előnyök:
Minden szuper
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés:
Kiváló motorháztető, könnyű felszerelés. Nagyon gyors szállítás, ami nem mondható el az összes üzletről. Nagyon tetszett a termék. Ajándékot készítettem a feleségemnek, ő boldog. Főzés közben most nincsenek erős illatok. Hiányt még nem találtak, azt hiszem, nem fogják. Megvettem és megbántam.