Lenovo Tab M8 TB-8505F 32Gb (2019)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
olcsó tabletták
8 hüvelykes - Android 9 - 3G / 4G támogatás - Jó akkumulátorral
Vásároljon Lenovo Tab M8 TB-8505F 32Gb (2019)
Tulajdonságok Lenovo Tab M8 TB-8505F 32Gb (2019)
Yandex.Piaci adatok
| Rendszer | |
| operációs rendszer | Android 9.0 |
| CPU | MediaTek Helio A22 2000 MHz |
| CPU frekvencia | 2000 MHz |
| Magok száma | 4 |
| Számítási mag | Cortex-A53 |
| Műszaki folyamat | 12 nm |
| Beépített memória | 32 GB |
| RAM | 2 GB LPDDR3 |
| Memóriakártya-nyílás | igen, microSDXC, akár 128 GB |
| Képernyő | |
| Képernyő | 8 ", 1280x800 |
| Széles képernyő | Igen |
| Képernyő típusa | IPS, fényes |
| Érintőkijelző | kapacitív, többérintéses |
| Pixel per hüvelyk (PPI) | 189 |
| Videoprocesszor | PowerVR GE8320 |
| Vezetéknélküli kapcsolat | |
| Wi-Fi támogatás | igen, Wi-Fi 802.11ac, WiFi Direct |
| Bluetooth támogatás | igen, Bluetooth 5.0 |
| Kamera | |
| A fő (hátsó) kamerák száma | 1 |
| Fő (hátsó) kamera felbontása | 5 megapixel |
| A kamera jellemzői | autofókusz |
| Első kamera | igen, 2 MP |
| Hang | |
| Beépített hangszóró | igen, monó hang |
| Beépített mikrofon | van |
| FM tuner | van |
| Funkcionalitás | |
| GPS | van |
| GLONASS | van |
| Automatikus képernyő tájolás | van |
| Érzékelők | gyorsulásmérő |
| Formátum támogatás | |
| Hang | AAC, WMA, WAV, OGG, FLAC, APE, MP3 |
| Videó | MPEG-4, WMV, MKV, H.264, MOV, MP4 |
| Kapcsolat | |
| Töltőcsatlakozó típusa | mikro-USB |
| Csatlakozás számítógéphez USB-n keresztül | van |
| Külső eszközök csatlakoztatása USB-n keresztül | választható |
| Audio / fejhallgató kimenet | igen, mini jack 3,5 mm |
| Étel | |
| Munkaórák | 12 óra |
| Az akkumulátor töltési ideje | 3,3 óra |
| Akkumulátor-kapacitás | 5000 mAh |
| Méretek és súly | |
| Méretek (HxSxM) | 199,1x121,8x8,15 mm |
| Súly | 305 g |
| további információ | |
| Test anyaga | műanyag |
| Felszerelés | - a tabletta; - kábel; - hálózati adapter; - utasítás. |
| Stylus tartalmazza | nem |
Vásárlói vélemények - Lenovo Tab M8 TB-8505F 32Gb (2019)
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
- sokáig töltést tart fenn; - az önkisülés minimális napi 0 - 1%, ha nem használják; - jól összeszerelt, nincs visszavágás; - FPS a Real Racing 3-ban - 30 és 40 képkocka / másodperc között; - szinte nem melegszik, egy kicsit melegszik egy óra játék után a Real Racing 3 játékban; - 2 gigabájt RAM elegendő minden lehetségesre; - vékony keretek
Hátrányok:
- a 32 gigabájt ROM-ból 6-ot foglal el android, majdnem 7-et a frissítések után; - a képpontok láthatók a képernyőn, ez nem kritikus és előny lehet a kevesebb terhelés és ennek eredményeként a nagyobb teljesítmény szempontjából; - hangszóró csak az egyik oldalon, ami nagyon kényelmetlen tévésorozatok nézésekor; - a szokásos háttérképek gyenge választéka; - nem testreszabható hordozórakéta (szeretném eltávolítani a keresősávot az alkalmazás menüjéből, készítsen további 1 oszlopot, hogy az ikonok kompaktabban helyezkedjenek el a képernyőn, az aláírás pedig 2 sorban) - nincs egyedi firmware; - a hátlap valójában műanyag
Megjegyzés:
jó költségvetésű tabletta, kár, hogy a filmnézés hangja csak az egyik oldalról szól, és így általában a szabályok.
Előnyök:
Elsőnek vettük egy 6 éves gyermeknél. Okosan működik. Még nem látok hátrányokat.
Megjegyzés:
Előnyök:
A színek élénkek, fürgeek. Gyereknek vettem egyszerű játékokért és rajzfilmek nézéséért. Nem saját töltővel töltöttem, egész éjjel teljesen feltöltötte. Rögtön 32g-os memóriát vettem, kombináltam a tablet memóriájával. 64g lett, elég a gyereknek. Kemény versenyeken ellenőriztem, minden rendben működik. Jelenleg elégedett vagyok a táblagéppel, nem is szeretném gyermeknek adni. )))) És igen, az első bekapcsoláskor azonnal frissítették 9 Andrews-ra. ))))
Hátrányok:
Hangszóró. Egyedül van és oldalra szorul. De ez az én személyes véleményem.
Megjegyzés:
Köszönöm a visszajelzést. Sokat olvastam, mindenkinek más a véleménye. Kockáztattam. Amíg nem csalódtam. Lássuk, meddig repül a játék. )))
Vettem egy jó gyereket rajzfilmek, oktató játékok nézésére. Ennek eredményeként magam is rendszeresen használom. Nem lassul le (a YouTube repül), egy 3 éves gyereknél a méret megfelelő, stílusosnak tűnik, nincs szükségünk fényképezőgépre (a jellemzőkből ítélve ott pusztán névleges), a hang elég hangosan.
Előnyök:
Gyorsan működik, fékezés nélkül játszhatsz játékokat.
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés:
Vettem egy táblagépet a fiam számára, hogy játszhasson vele. A vélemények szerint én is olvastam és bíztam. Minden rendben. A játék betöltődik, és a fiú fékezés nélkül játszik. A sebesség jó. Mind az 5 csillagot feltettem, mert elégedett vagyok a táblagéppel.
Előnyök:
Kaptam egy táblagépet az M áruházban "videó megrendelés 1505018557. Kiváló táblagép a pénzemért, 7900-ért kaptam + kaptam kuponokat m videó 3000-ért, csak egy mese)))
Hátrányok:
a hiányosságok közül csak az automatikus fényerő-beállítás hiányára tudok rámutatni
Megjegyzés:
az előző táblagépen volt kommunikációs modul, ebben a nélkül, de ebben az esetben 6 éve soha nem tettem be SIM-kártyát. A múltban mindig nem volt elég memória, a kártyán lévő alkalmazásokat sámán táncok nélkül nem telepítették, itt 32 belső, és behelyeztem egy 64 memóriakártyát, összevontam a memóriát és 96 GB lett, minden alkalmazás telepítve van külső memória. A játékok továbbra is futnak (a PABG-n ellenőrizve), van navigáció, csak annyi, hogy a 7,9 hüvelykes tábla után a 8 hüvelykes tábla keskenynek tűnik.
A jó Plonche jól működik
Előnyök:
Jó gyártási minőség. Fürge. Lédús kép.
Hátrányok:
Nem található
Megjegyzés:
Nagyanyámat vették ajándékba. A tabletta nagyon jól készült, sehol sem tart, nem gyapjú. Csak nagyon hosszú ideig tölt, akár 100% -ig. Valószínűleg a hálózati adapter gyenge.
Előnyök:
A tabletta teljes mértékben megfelel a jellemzőinek. Gyereknek vettem, nagyon boldog. Az akkumulátor legalább 12 órát bír el - számára ez az egyik fő előny).
Hátrányok:
Még nem található.
Megjegyzés:
Minden nekem teljesen megfelel)