Lenovo Tab M10 TB-X605L 16Gb LTE
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
olcsó tabletták
10 hüvelykes - Android 8.0 - 3G / 4G támogatás
Vásároljon Lenovo Tab M10 TB-X605L 16Gb LTE-t
Jellemzők Lenovo Tab M10 TB-X605L 16Gb LTE
Yandex.Piaci adatok
| Rendszer | |
| operációs rendszer | Android 8.1 |
| CPU | Qualcomm 1800 MHz |
| CPU frekvencia | 1800 MHz |
| Magok száma | 8 |
| Számítási mag | Cortex-A53 |
| Műszaki folyamat | 14 nm |
| Beépített memória | 16 GB |
| RAM | 2 GB |
| Memóriakártya-nyílás | igen, microSDXC, akár 256 GB |
| Képernyő | |
| Képernyő | 10,1 ", 1920x1200 |
| Széles képernyő | Igen |
| Képernyő típusa | TFT IPS, fényes |
| Érintőkijelző | kapacitív, többérintéses |
| Videoprocesszor | Adreno 506 |
| Vezetéknélküli kapcsolat | |
| Wi-Fi támogatás | igen, Wi-Fi 802.11ac, WiFi Direct |
| Bluetooth támogatás | igen, Bluetooth 4.2 |
| SIM-kártya típusa | nano SIM |
| A SIM-kártyák száma | 1 |
| mobil kapcsolat | 3G, LTE |
| Kamera | |
| Hátsó kamera | igen, 5 MP |
| A hátsó kamera jellemzői | autofókusz |
| Első kamera | igen, 2 Mpix |
| Hang | |
| Beépített hangszóró | van |
| Beépített mikrofon | van |
| FM tuner | van |
| Funkcionalitás | |
| GPS | igen, A-GPS támogatással |
| GLONASS | van |
| Automatikus képernyő tájolás | van |
| Érzékelők | gyorsulásmérő |
| Rezgő motor | van |
| Kapcsolat | |
| Töltőcsatlakozó típusa | USB-C |
| Csatlakozás számítógéphez USB-n keresztül | van |
| Külső eszközök csatlakoztatása USB-n keresztül | igen, USB 3.1 C típusú |
| USB 3.1 C típusú | van |
| Audio / fejhallgató kimenet | igen, 3,5 mm |
| Dokk csatlakozó | van |
| Étel | |
| Akkumulátor-kapacitás | 4850 mAh |
| Méretek és súly | |
| Méretek (HxSxM) | 242x168x8,1 mm |
| Súly | 480 g |
| további információ | |
| Bejelentett év | 2018 |
Vásárlói vélemények a Lenovo Tab M10 TB-X605L 16Gb LTE-hez
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
A képernyő megfelelő minőségű, minden szempontból kiegyensúlyozott. A jó firmware frissítve lett az android 9-re, a 8. androidra unalmas. Szinte tiszta android. A kritikus lemaradások hiánya a munkában. A legfontosabb plusz és az ok, amiért nem a kínai kínai várost vittem aliexpress-be, hanem bevettem ezt a táblagépet, ez egy jó optimalizálás, nem lemaradó firmware, tiszta androidos 578 Mb RAM-on 2 GB-tól , hogy tetszik ?! Általánosságban elmondható, hogy nagyon megrázkódtam 2 GB körül, ami elvileg hiába volt. Készenléti állapotban nem fogyasztja az akkumulátor nagy részét. Gyors töltés van, köszönhetően egy meglehetősen friss és gazdaságos Snap 450 processzornak. Nincs túl meleg.
Hátrányok:
Hatalmas keretek, szuper költségvetés. Lehetséges volt megnehezíteni és hozzáadni egy kis elemet. A tabletta könnyű, könnyedén hozzáadhat súlyt az akkumulátor érdekében.
Megjegyzés:
Apámat 11 ezer áron vásároltam, összességében pozitív élmény. Az idősebb generáció számára ideálisnak tartom, ha nincs szükség szuper sebességre.
Előnyök:
Nemrég vettem, általában tetszett. A képernyő kiváló A hang hangos Nincs késés vagy hiba Még nincs teljesítmény
Hátrányok:
Nem tudom, mások szerintem túl nehéz
Megjegyzés:
Kicsit tesztelés közben később részletesebben írok.