Lemark Standard LM2105C
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
14
Legjobb értékelés
konyhai csaptelepek
Két szelep - olcsó
Vásárolja a Lemark Standard LM2105C terméket
Lemark Standard LM2105C specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | kettős lengőkar |
| Időpont egyeztetés | konyhai (mosogató) |
| Zárószelep | kerámia patron |
| Bevonat | króm |
| Kiöntő alakú | hagyományos |
| Tervezés | forgatható kiöntő |
| Beépítési | |
| Beépítési | vízszintes felületen |
| Beépített | nem |
| A rögzítő furatok száma | 1 |
| Csatlakozás mérete | 1/2" |
| Szemceruza típusa | rugalmas |
| Felszerelés | |
| öntözőkanna | külön megvásárolható |
| Aerátor | van |
| Jellemzők: | |
| Kilövell | hossza 176 mm, magassága 207 mm |
| Méretek (magasság) | 315 mm |
| Továbbá | |
| Garanciaidő | 4 g |