Lemark Plus Strike LM1105C
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
14
Legjobb értékelés
konyhai csaptelepek
Olcsó - egykaros
Vásárolja meg a Lemark Plus Strike LM1105C terméket
Lemark Plus Strike LM1105C specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | egyetlen kar |
| Időpont egyeztetés | konyhai (mosogató) |
| Termosztát | nem |
| Fűtővíz | nem |
| Bevonat | króm |
| Kiöntő alakú | hagyományos |
| Tervezés | forgatható kiöntő |
| Beépítési | |
| Beépített | nem |
| Telepítési módszer | vízszintes |
| A rögzítő furatok száma | 1 |
| Csatlakozás mérete | 1/2" |
| Szemceruza típusa | rugalmas |
| Felszerelés | |
| Öntözőkanna | nem |
| Kihúzható kifolyó | nem |
| Aerátor | van |
| Jellemzők: | |
| Kilövell | hossza 189 mm, magassága 191 mm |
| Méretek (HxH) | 220х311 mm |
A Lemark Plus Strike LM1105C véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Szép megjelenés, optimális kifolyómagasság - nincs fröccsenés. Teljesen hallgat!
Hátrányok:
A vízjelek rosszul vannak elhelyezve, a kifolyó kissé laza.
Megjegyzés:
Tisztességes keverő a pénzért.
Előnyök:
Egyszerűség és könnyű használat
Hátrányok:
Nem látható
Megjegyzés:
A keverő kiváló minősége, a magas kifolyó segítségével könnyen és kényelmesen meg lehet mosni a magas edényeket, a kiöntő könnyedén elfordul bármely irányba 360 fokkal, a keverő szilárd 4 év garanciát kap, az ár-minőség arány elfogadható, könnyen kezelhető
Szuper keverő, ajánlom a vásárlást!