LED LENSER P7.2N
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
12
Legjobb értékelés
zseblámpák
Horgászathoz (búvárkodáshoz) - LED
Vásároljon LED LENSER P7.2N terméket
Műszaki adatok LED LENSER P7.2N
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | taktikai |
| Fényforrás | LED-ek |
| Világítási tartomány | 260 m |
| Fényáramlás | 320 lm |
| Maximális futási idő | 64 óra |
| Az üzemmódok száma | 1 |
| Fénymódok | A távolsági fényszóró |
| Test anyaga | alumínium |
| Ütésálló ház | van |
| Nedvességvédelem | van |
| Tokot tartalmaz | van |
| Étel | |
| Elemtípus | AAA, 4 db |
| Az elemeket tartalmazza | van |
| Súly és méretek | |
| Hossz | 133 mm |
| Súly | 175 g |
| Felszerelés | - lámpa; - mount; - AAA elemek (4db); - borító; - csipke a csuklón; - távoli gombbal ellátott külső akkumulátor; - utasítás. |
Vélemények a LED LENSER P7.2N termékről
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Szuper kényelmes, 100 méterig kiégeti a szemet. Aranyozott érintkezők, minden kellemes tapintású. Gyűrűvel ragyog (zenekari reflektor).
Megjegyzés: