LED LENSER MH6
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
12
Legjobb értékelés
zseblámpák
Újratölthető - vízálló - fejre szerelhető - LED
MH6 LED LENSER vásárlás
Az MH6 LED LENSER jellemzői
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | homlok |
| Fényforrás | LED-ek |
| Világítási tartomány | 120 m |
| Fényáramlás | 200 lm |
| Maximális futási idő | 20 óra |
| Az üzemmódok száma | 2 |
| Fénymódok | távolsági fény, gyenge fény |
| Nedvességvédelem | van |
| Vízvédelmi osztály | IPX-6 |
| Étel | |
| Beépített akkumulátor | van |
| Elemtípus | Li-ion |
| Az akkumulátor töltési ideje | 4 óra |
| Súly és méretek | |
| Súly | 93 g |
Vélemények az MH6 LED LENSER-ről
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Nagyon jó minőségű dolog, jó ezt használni
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés:
Előnyök:
Összes! Súly, teljesítmény, minőség ...
Hátrányok:
Rövid töltővezeték
Megjegyzés:
Jó természetjáró
Előnyök:
Látszólag jó minőségű
Hátrányok:
Nem tudom, még nem használtam az utasításoknak megfelelően
Megjegyzés: