KYOCERA ECOSYS P5026cdw
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
13
Legjobb értékelés
lézernyomtatók
Irodához - Formátum: A4 - Színes
Vásároljon KYOCERA ECOSYS P5026cdw terméket
Műszaki adatok KYOCERA ECOSYS P5026cdw
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Eszköz | egy nyomtató |
| Nyomtatás típusa | színezett |
| Nyomtatási technológia | lézer |
| Szállás | asztalon |
| Alkalmazási terület | középső iroda |
| Oldalszám havonta | 50000 |
| egy nyomtató | |
| Maximális formátum | A4 |
| Maximális nyomtatási méret | 216 × 356 mm |
| Automatikus kétoldalas nyomtatás | van |
| Színek száma | 4 |
| Maximális felbontás fekete-fehér nyomtatáshoz | 1200x1200 dpi |
| Maximális felbontás színes nyomtatáshoz | 1200x1200 dpi |
| Nyomtatási sebesség | 26 lap / perc (fekete-fehér A4), 26 lap / perc (színes A4) |
| Felmelegítési idő | 29 s |
| Első nyomtatási idő | 9.50 s (f / f), 10.50 s (színes) |
| Scanner | |
| A szabványok támogatása | TWAIN, WIA |
| Kép küldése e-mailben | van |
| Tálcák | |
| Papír adagoló | 300 lap. (normál), 550 lap. (maximális) |
| Papírkimenet | 150 lap. (standard), 150 lap. (maximális) |
| Kézitálca kapacitása | 50 lap. |
| Fogyóeszközök | |
| A papír sűrűsége | 60-220 g / m2 |
| Nyomtatás: | kártyák, fóliák, címkék, fényes papír, borítékok, matt papír |
| Képdob élet | 100 000 oldal |
| Erőforrás színes patron / festék | 3000 oldal |
| Erőforrás fekete-fehér patron / festék | 4000 oldal |
| Patronok száma | 4 |
| Patron / festék típusa | fekete TK-5240K, sárga TK-5240Y, bíborvörös TK-5240M, cián TK-5240C |
| Memória / Processzor | |
| Memória méret | 512 MB, maximum 512 MB |
| CPU | Cortex-A9 |
| CPU frekvencia | 800 MHz |
| Fax | |
| PC fax | van |
| Interfészek | |
| Interfészek | Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, USB 2.0 |
| AirPrint támogatás | van |
| Memóriakártya-olvasó | van |
| Memóriakártya támogatás | SD |
| Közvetlen nyomtatás | van |
| Betűtípusok és vezérlő nyelvek | |
| PostScript támogatás | van |
| Támogatás | PostScript 3, PCL 5c, PCL 6, PDF |
| Telepített PostScript betűtípusok száma | 93 |
| Telepített PCL betűtípusok száma | 93 |
| további információ | |
| OS támogatás | Windows, Linux, Mac OS, iOS |
| Információk megjelenítése | LCD panel |
| Teljesítményfelvétel (üzem közben) | 375 watt |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 33 watt |
| Működés közben zaj | 47,4 dBA |
| Méretek (SzxMxM) | 410x329x410 mm |
| Súly | 21 kg |
A KYOCERA ECOSYS P5026cdw véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Kiváló nyomtatási minőség (1200 * 1200). A fényképek szintén nagyon jó minőségűek. Jelen van a WI FI. Duplex. Az új patronok forrása nagy. Fekete 4000 lap, 3000 lap színes. Csak ne keverje össze a készlethez érkező kezdőkkel, van egy erőforrás A menü orosz nyelven készült.
Hátrányok:
Szörnyen nehéz. Nem fog állandóan húzni egyik helyről a másikra. Tegye fel és felejtse el, mivel van wi-fi. Drága eredeti patronok, de kompatibilisek már kaphatók (kaktusz, sakura), sokkal olcsóbbak. Zármenü, nem tudja azonnal kitalálni. Nincs szükségük hétköznapi felhasználóknak. Nem akartam csatlakozni a héthez, problémamentesen csatlakoztam a tízhez.
Megjegyzés:
Azonnal üzembe helyeztem (sokat nyomtatok a munkahelyen). Simán működik, mint egy szovjet traktor. Nem tetszett a borzasztóan rendetlen menü, sok felesleges funkció. A hátrányok mind a munka szempontjából nem kritikusak, és nem befolyásolják a nyomtatást Kiváló készülék.
Nagyszerű nyomtató. Könnyen kezelhető és karbantartható, a nem eredeti fogyóeszközök viszonylag olcsók. Alkalmas mind otthoni, mind kis irodai használatra.
Előnyök:
nyomtatási minőség! megdöbbentett, hogy ez a nagy srác hogyan tipizál! kétoldalas nyomtatás kell! sokáig választottunk (végigjártuk az összes lehetőséget 10 és 20 ezer rubel között), de többször is eljutottunk ehhez a nyomtatóhoz, aztán zavarban voltunk, hogy csak egy felülvizsgálat van, és azt gondoltuk, hogy megkapjuk a patronokat, de megnéztük a lehetőségeknél, és rájött, hogy minden rendben van. Igen! a Yandex.market webhelyen megértheti a vélemények és a vásárlások statisztikáit, de még mindig az Ön számára fontos paraméterek szerint kell választania, és nem szabad megvizsgálnia a termék iránti túlzott figyelem hiányát. feltétlenül ajánlott vásárolni!
Hátrányok:
tisztes ólom, jobb szállítással)) és a képernyő a XXI. században nagyobb lenne, még a számológépben is több;)
Megjegyzés:
illesztőprogramok a lemezen, szintén nem a mi évszázadunkból)) mindent gyorsan csatlakoztattak a wifi-n keresztül az ubuntu-hoz, a vezeték a nyomtatóval nem ismerte fel, a Windows 10 azonnal felismerte és beállította, bár azt olvastuk, hogy 600x600dpi elég otthon, de mégis többet hívtak minket)