KYOCERA ECOSYS P4040dn
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
13
Legjobb értékelés
lézernyomtatók
Irodához - Formátum: A3 - Fekete-fehér (monokróm)
Vásárolja meg a KYOCERA ECOSYS P4040dn terméket
Műszaki adatok KYOCERA ECOSYS P4040dn
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Eszköz | egy nyomtató |
| Nyomtatás típusa | fekete és fehér |
| Nyomtatási technológia | lézer |
| Szállás | asztalon |
| egy nyomtató | |
| Maximális formátum | A3 |
| Maximális nyomtatási méret | 297 × 420 mm |
| Automatikus kétoldalas nyomtatás | van |
| Maximális felbontás fekete-fehér nyomtatáshoz | 1200x1200 dpi |
| Nyomtatási sebesség | 40 lap / perc (fekete-fehér A4) |
| Felmelegítési idő | 18 mp |
| Első nyomtatási idő | 7,50 s (f / f) |
| Tálcák | |
| Papír adagoló | 600 lap. (normál), 2600 lap. (maximális) |
| Papírkimenet | 500 lap. (normál), 750 lap. (maximális) |
| Kézitálca kapacitása | 100 lap. |
| Fogyóeszközök | |
| A papír sűrűsége | 60-220 g / m2 |
| Nyomtatás: | kártyák, fóliák, címkék, fényes papír, borítékok, matt papír |
| Erőforrás fekete-fehér patron / festék | 15 000 oldal |
| Patronok száma | 1 |
| Patron / festék típusa | fekete TK-7300 |
| Memória / Processzor | |
| Memória méret | 256 MB, maximum 1280 MB |
| CPU | PowerPC 465 |
| CPU frekvencia | 750 MHz |
| Interfészek | |
| Interfészek | Ethernet (RJ-45), USB 2.0 |
| AirPrint támogatás | van |
| Memóriakártya-olvasó | van |
| Memóriakártya támogatás | MMC, SD |
| Közvetlen nyomtatás | van |
| Webes felület | van |
| Betűtípusok és vezérlő nyelvek | |
| PostScript támogatás | van |
| Támogatás | PostScript 3, PCL 6, PDF |
| Telepített PostScript betűtípusok száma | 93 |
| Telepített PCL betűtípusok száma | 93 |
| további információ | |
| OS támogatás | Windows, Linux, Mac OS, iOS |
| Információk megjelenítése | LCD panel |
| Teljesítményfelvétel (üzem közben) | 642 Wt |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 14 watt |
| Működés közben zaj | 50,4 dBA |
| Készenléti zaj | 30 dBA |
| Méretek (SzxMxM) | 469x320x410 mm |
| Súly | 20 kg |
KYOCERA ECOSYS P4040dn vélemények
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
408.000 db. Az A4-A3 méretű (javítás nélküli) festékkazetta nem eredeti.
Hátrányok:
Nem, és nem lehet.
Megjegyzés:
A legmegbízhatóbb nyomtató.