Samsung UE55JS8500T
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
4
Legjobb értékelés
3D tévék
Átló: 55 hüvelyk - Kép a képben - Felbontás: 4K
Vásárolja a Samsung UE55JS8500T terméket
Műszaki adatok Samsung UE55JS8500T
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV, QLED |
| Átlós | 55 "(140cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| HD felbontás | 4K UHD |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 1200 Hz |
| 3D támogatás | igen, redőny technológia, 2D-3D átalakítás |
| Okos TV | van |
| Jellemzők: | ívelt képernyő |
| Modellév | 2015 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| NICAM sztereó hang támogatás | van |
| A televíziós szabványok támogatása | PAL, SECAM, NTSC |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Támogatott bemeneti formátumok | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Rendelkezésre álló engedélyek, ha PC-hez csatlakozik | 640x480, 800x600, 1024x768, 1280x1024, 1360x768, 1920x1080, 3840x2160 |
| Hang | |
| Hangerő | 40W (4x10W) |
| Akusztikus rendszer | 4 hangszóró |
| Mélynyomó | van |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Automatikus hangerőszintbeállítás (AVL) | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x4, MHL, USB x3, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11n |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | AV, USB |
| Wi-Fi támogatás | van |
| Fejhallgató csatlakozó | van |
| CI támogatás | igen, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| Kép a képen | van |
| Független TV-tunerek száma | 2 |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| DLNA támogatás | van |
| Videó felvétel | USB-meghajtóra |
| TimeShift funkció | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Ellenőrzés | gesztusok, hang |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| Energiafogyasztás | 226 Wt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 1239x776x308 mm |
| Súly állvánnyal | 23,8 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 1239x724x91 mm |
| Súly állvány nélkül | 20,9 kg |
| további információ | Tiszta mozgás sebessége 1 200 |
Vásárlói vélemények a Samsung UE55JS8500T termékhez
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Kép, kép és még több kép, a képminőség az egyik legjobb, ha nem is a legjobb. Kiváló hangzás, 2 hangszóró + 2 mélynyomó, természetesen szó szerint nem is nevezhetők mélynyomóknak, de a velük lévő hang egy szinttel magasabb lesz a többiekhez képest, egy ilyen viszonylag vékony TV-hez ez egészen jó. A 3D minőség váratlanul elképesztő, jobb, mint egy moziban, csak a képernyő mérete kisebb.
Hátrányok:
A készletben csak egy távirányító található, a mutató kicsi, kényelmesen elfér a kézben, de használata kényelmetlen. csak néhány gomb van rajta, sok funkcióhoz be kell mászni a menübe, ezért rendeset kellett vennem, már jobban megszoktam. Nincsenek 3D szemüvegek, ilyen áron a TV nem rak túl sokat szemüveget, főleg, hogy a 3D minőség itt nem dicséretes. Személyesen szórakozásból vettem szemüveget, mert nem vagyok 3D rajongó, és most furcsa módon kinézek. A helyi tompítás néha hibát követ el, kivágja a háttérvilágítást, ahol nincs rá szükség, emiatt az egyszínű képen sötét foltok lehetnek. A nagy számú filmet tartalmazó HDD-ről a menüben lelassul.
Megjegyzés:
Az OLED sokáig álmodozott, és sokáig nem volt alternatívája számomra, de hallottam ezeknek a mátrixoknak a törékenységéről, és személyesen láttam a kiégett pixeleket egy OLED TV-n egy fél éves boltban. kockáztatni, mert tévét venni ilyen pénzért, és egy idő után kapni sem akartam magam. Sőt, miután már láttam a tévéimet és összehasonlítottam az OLED-vel, arra a következtetésre jutottam, hogy ez az egyetlen vonal (SUHD js8500,9000,9500 és néhány 2016-os modell), amely versenytársa annak előnyeivel és hátrányaival. Ne nézze meg a SUHD 7200, IMHO marketinget, a legjobb képminőség csak az említett modellekben van. Véleményem szerint az OLED-nek jobb a feketéje és a kontrasztja, ennek a modellnek jobb a színe, valaki akár irreálisnak és fényességnek is tűnhet. Megnéztem a 9000-es modellt is, de ott, a képernyő szélén, a háttérvilágítás világos háttérre ver, ráadásul minden modellnél.Az eladók azt mondják, hogy ez a modell jellemzője, de nem tudom, számomra nem így kellene, éljenek azzal az érzéssel, hogy nem akartam házasságot vásárolni, ezért vettem ezt a modellt, főleg, hogy nem vettem észre a kép különbségét. Hosszú ideig néztem 65 hüvelyk, de 100 ezer körüli 10 centi túlfizetésért egy varangy megfojtva, minden előnyét és hátrányát mérlegelve 55 "-t vettem, mert úgy véltem, hogy ez valójában kettős túlfizetés. 10 hüvelyk eltérés túl sok. A felülvizsgálat hasznos lesz.
Előnyök:
remek kép, sokáig a többihez képest. Jól megbirkózik a földi csatornákkal, természetesen nem ultraHD, de megnézheti. Ha kábelen HD adás van, akkor a TV természetesen méltóságteljesen kezd mutatni. Az elmosódás után nézve azon kapja magát, hogy azt gondolja, hogy nem hiába költötték el a pénzüket. A színegyensúly kiváló, a kép reális. A TV-készülék távoli csatlakozóblokkal van felszerelve, mint a 9000-es modell, csak nincs processzora, stb., De nagyon kényelmes. A tévé nem melegszik fel, nem reped meg stb. általában a termikus üzemmóddal minden zümmög. Minden okosan működik, az okos nem unalmas, vannak hátrányai a mindenevő videoformátumok szempontjából, de szerintem ez elmúlik az új firmware-rel.
Hátrányok:
A távirányító nem működik, miért nincs külön 3D bekapcsológombja és a 3D tápkapcsoló sem működik megfelelően, nincs PIP gomb, mindig a főmenübe kell menni. A távirányító háttérvilágítása szintén hasznos lehet. A mutató kurzor gyakran eltűnik. Még mindig nincsenek új firmware-ek. Szemüveget nem tartalmaz. Csak egy távirányító van (mutató).
Megjegyzés:
A PIP funkció megvalósítása nem egyértelmű, bár két teljes értékű tunert deklaráltak - mondhatjuk, hogy nincsenek ott! Vettem egy második nyomógombos távirányítót. Most arra is gondolok, hogy vegyek egy billentyűzetet. Általában sok hiba van, meg kell várni a frissítéseket, de nincsenek. Ugyanaz a tompa szemüveg mindig más mértékű töltést mutat. Általánosságban elmondható, hogy a TV fantasztikus, de ezek a kis dolgok valahogy nem szilárdak egy ilyen babos számára. Majd adok még egy véleményt.
Előnyök:
kép
Hátrányok:
ellenőrzés
Megjegyzés:
az LCD panel alacsony megbízhatósága, 2 év még nem fordult el, és a háttérvilágítású LED-ek már haldokolnak, ami az oldalakon a mátrix szörnyű felmelegedését okozza .. másfél évente javítani ... sajnálom
Előnyök:
A tévé kiváló tulajdonságokkal és teljességgel rendelkezik, bár bizonyos funkciók jelenléte mindenki számára egyedi. Számos interfész. A Bluetooth lehetővé teszi sok eszköz csatlakoztatását, de számomra fontos a fejhallgató csatlakoztatása, hogy ne zavarja a családom.
Hátrányok:
Kevés USB bemenet. Nincs 3D szemüveg. Nincs WEB kamera (gesztusvezérlés). A Skype 2016 júliusában le lett tiltva !!!. Az univerzális távirányító könnyen használható, de bizonyos funkciókat nehéz vele végrehajtani, vagy inkább hosszú.
Megjegyzés:
Számos panasz érkezett az analóg jel rossz megjelenítésével kapcsolatban. Az analóg földi televízió minősége nem megfelelő, mert a képernyőt 4K (3840x2160pi) felbontásra tervezték, az analóg pedig csak 640 x 480 képpontos. A TV lehetővé teszi digitális csatornák (beleértve a földi csatornákat is) csatlakoztatását, amelyekhez csak a megfelelő antennákra (digitális, Tricolor, NTV stb.) van szükség. ). Csatlakoztathatja a kábeltévét és használhatja a megfelelő szolgáltató hozzáférési kártyáját. Csatlakozhat az internethez Wi-Fi-n keresztül, jobb Lan-on keresztül, és nézheti a SmartTV-n (Peers.TV, SPB TV stb.) Keresztül. A firmware frissítése 2017 márciusában történt. Igen, néhány funkciót (3D, PIP, osztott képernyő) engedélyezni kell a menüben, de: - A 3D mód automatikusan bekapcsol, és nem hibázik, ha a tartalom jó minőségű. Kényszerített aktiváláshoz (például 2D-> 3D boríték) nyomja meg a menü gombot, görgesse a megjelenő menüt a 3D gombig. Sok? De ha szükség van rá, akkor csak egyszer a megtekintés elején; - panaszok a PIP-vel kapcsolatban: nem működik teljesen analóg jel esetén.