Samsung UE50RU7170U
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
8
Legjobb értékelés
4K tévék
50 hüvelyk - Wi-Fi - Intelligens
Vásároljon Samsung UE50RU7170U-t
Tulajdonságok Samsung UE50RU7170U
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 126 cm (49,5 ") |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| HD felbontás | 4K UHD, HDR |
| HDR formátum | HDR10, HDR10 + |
| LED (LED) háttérvilágítás | van |
| Sztereó hang | van |
| Képernyő frissítési gyakorisága | 100 Hz |
| Okos TV | van |
| Modellév | 2019 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| NICAM sztereó hang támogatás | van |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 20 W (2x10 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Automatikus hangerőszintbeállítás (AVL) | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 2.0 |
| CI támogatás | igen, egy slot, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| DLNA támogatás | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Ellenőrzés | univerzális (többmárkás) távirányító |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 200 × 200 mm |
| Energiafogyasztás | 135 watt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 1125x729x261 mm |
| Súly állvánnyal | 13,9 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 1125x650x59 mm |
| Súly állvány nélkül | 13,7 kg |
| Ökoszisztéma | Yandex okos otthon |
| további információ | Mozgási sebesség 100 Hz; Képminőségi index 1400 Hz; tompító típus UHD |
Megjegyzések a Samsung UE50RU7170U-hoz
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Kiváló képminőség ezen az áron. A síléceket és a Sonyát is egyenesen teszi. A 4K-tartalmakon még nagyon magas bitráták mellett sincs semmi fék. Beépített Bluetooth - probléma nélkül csatlakoztathatja a fejhallgatót.
Hátrányok:
Számos tényező egyszerűen feldühíti: - annak ellenére, hogy a felirat alapértelmezés szerint le van tiltva a főmenüben, minden alkalommal, amikor videót játszik le egy pendrive-ról, be kell lépnie a menübe, és erőszakkal ki kell kapcsolnia a feliratokat - kibaszott online mozik reklámozása a főmenü. Mint ivi vagy okko. - a beépített videolejátszó nem érti az összes audio útformátumot. Például a DTS és a DTS-HD MA. "Az audio formátum nem támogatott", és ennyi. - egy abszolút fattyú távirányító a 2000-es évek elejéről. Felejtsd el a vakszabályozást. A régebbi modellek márkájú keskeny alumíniuma 3,5 ezer forintba kerül.
Megjegyzés:
A technikai támogatás a leírt hiányosságokra úgy reagált, hogy ezek "modelljellemzők". Még mindig nem tud barátkozni a WD NAS-szal? de itt én is görbe lehetek, ezért nem írtam le hiányosságként. A hang sík, mint maga a tévé, így harmadik napon mélysugárzóval ellátott hangsávot vásároltak. Most minden rendben van. A távirányító problémáját Ali révén 167 rubelért oldották meg, van egy kényelmes távirányítóm a legszükségesebbekkel.
Előnyök:
TV-bomba. A pénzemért jobbnak látom, ha nem találom meg.
Hátrányok:
Kezdetben a menüben történő felgörgetés nem működött. De 3 óra után minden működött.
Megjegyzés:
Legjobb tévé az árért.
Előnyök:
Ár, lédús kép, képátvitel képessége az Iphone-ról (hasonló az Apple TV rendszerhez). Kicsit 30 fölött vásárolt, akcióval egy áruházláncban.
Hátrányok:
Kellemetlen távirányítóval. Kínai webhelyeken kell keresnie egy analógot, vagy meg kell vásárolnia egy eredetit magas árcédulával.
Megjegyzés:
A kép lédús, egyszerűnek és stílusosnak tűnik! Gyorsan állítsa be. A tok vékony és letisztult. Nem találtam analógokat ilyen áron. Szép lehetőség szinkronizálni az Apple telefonokkal.
Kettős vélemény, ha végignézzük az antennát, a kép nem világos, nem egyértelmű. Ha a Beeline előtagon keresztül, akkor a HD csatornák valamivel jobbak, a Smart TV még nem próbálta ki, de ha a játékkonzol számára itt minden világos, a kép 4 ++ -ban szaftos, nem pedig remekmű, előtte természetesen Az LG 43 jobb, mint a HD
Előnyök:
Szép nagy képernyő.
Hátrányok:
Nem találtam.
Megjegyzés:
Az én pénzemért nagyon jó TV. A gyerekek napokig nézik a YouTube-ot.
Előnyök:
Képminőség
Hátrányok:
nem
Megjegyzés:
Fél évig a tulajdonom, minden tetszik
Előnyök:
Kép
Hátrányok:
Hang
Megjegyzés: