Samsung Portable T5 MU-PA2T0B 2TB
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
9
Legjobb értékelés
SSD
Külső - Számítógépekhez - Laptopokhoz - Hangerő: 1 TB vagy több
Vásároljon Samsung Portable T5 MU-PA2T0B 2TB-t
Műszaki adatok Samsung Portable T5 MU-PA2T0B 2TB
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Kapacitás | 2000 GB |
| Alaktényező | 1.8" |
| Egy típus | SSD |
| Kapcsolat | |
| USB interfész | USB 3.1 C típusú |
| Lemezparaméterek | |
| Olvasási sebesség | 540 MB / s |
| 4K szektorok támogatása | van |
| TRIM támogatás | van |
| Funkciók | |
| Adat titkosítás | van |
| Továbbá | |
| Szélesség | 57,3 mm |
| Magasság | 10,5 mm |
| Hossz | 74 mm |
| Súly | 51 g |
| további információ | USB 3.1 Gen 2, C típusú interfész; két kábel mellékelve (C típusú USB -> A típus és C típusú USB) |
A Samsung Portable T5 MU-PA2T0B 2TB vásárlói vélemények
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
A megadott sebességgel működik (539 könnyen kinyomható) Nagyon kompakt Ha adatok olvasására használja, akkor másodpercenként 120–300 MB-ig alig meleg (ami jó hír) Nagyon jól alkalmazható játékokhoz. (Steam tárhelyként használom), nincs olyan sok játék, amely gyorsabban olvashatna 540 MB-nál (a könyvtáramban csak egy játék volt 400 MB-ért, a többi kevesebb, mint 300 volt)
Hátrányok:
Nem találtam
Megjegyzés:
Előnyök:
Kompakt - vékony - könnyű. A haladás nem áll meg. Meglepte a sebesség egy ilyen kis dobozból, ilyen tárolási térfogattal.
Hátrányok:
nem árulta el, kivéve, hogy 1000 GB adat átvitele után felmelegedett.
Megjegyzés: