Samsung EB-PG950
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
13
Legjobb értékelés
külső elemek (tápegység)
Gyors töltéssel - iPhone-okhoz (iPhone) - Táblagépekhez - Telefonokhoz (okostelefonok) - Akár 10000 mAh
Vásároljon Samsung EB-PG950 terméket
Samsung EB-PG950 specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Kapacitás | 5100 mAh |
| Gyors töltés támogatás | van |
| bejárat | |
| Csatlakozó | C típusú USB |
| Feszültség | 5-9V |
| Jelenlegi | 1,67-2 A |
| Kimenet | |
| Maximális áram | 2 A |
| Csatlakozók | USB |
| Maximális áram az USB-n | 2 A |
| Mikro USB adapter | van |
| Adapter C típusú USB-hez | van |
| Akkumulátor | |
| Egy típus | Li-Ion |
| Továbbá | |
| Töltésjelző | van |
| Test anyaga | műanyag |
| Méretek | 74,2x132,3x13,8 mm |
| Súly | 151,3 g |
| Felszerelés | kombinált kábel (microUSB és C típus) |
A Samsung EB-PG950 véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Nagyon jó minőségű és könnyű bank. Az iQOS-t tölti, vagyis alacsony fogyasztású eszközöket támogat, ellentétben a legtöbb energiabankkal. Az akkumulátor töltöttségi szintje gyönyörűen megvalósult, szinte láthatatlan, amíg meg nem nyomja a gombot.
Hátrányok:
Kicsit nagyobb, mint vártam, de nem hatalmas
Megjegyzés:
Előnyök:
Nagyon kényelmes, kicsi
Hátrányok:
Nem telepített
Megjegyzés:
Nagyon jó minőségű bankok - már 4-et szedek az egész család számára
Előnyök:
stílusos, kényelmes
Hátrányok:
a bevonat gyorsan karcolódik
Megjegyzés:
Előnyök:
Kompakt kialakítás, gyors telefonos töltés.
Hátrányok:
Maga az akkumulátor töltése sokáig tart, és más eszközöket nem tölthet be a C típusú portról, hosszú használat után a kapacitás érezhetően csökkent.
Megjegyzés: