Samsung DV 90 K 6000 CW
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
szárító gépek
Mosáshoz - Betöltés: 8-9 kg - Hőszivattyúval - Szárítás: kondenzálás
Samsung DV 90 K 6000 CW vásárlás
Műszaki adatok Samsung DV 90 K 6000 CW
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | szárítógép |
| Szárítás típusa | sűrítő |
| Hőszivattyúval | Igen |
| Maximális terhelés | 9 kg |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Módok | |
| Módok / funkciók | szintetikus anyagok, gyapjú, felsőruházat, gyorsan száradó, hideg szárító, sportruházat |
| Funkcionális | |
| Bolyhszűrő | van |
| Megakadályozza a gyűrődést | van |
| Belső világítás | van |
| Smartphone vezérlés | van |
| Digitális kijelző | van |
| Kijelző háttérvilágítása | van |
| Elektronikus vezérlés | van |
| Késleltetett indítás | van |
| Kondenzátum gyűjtés | van |
| Telepítés | |
| Telepítés | oszlopban |
| Oszlopba történő telepítés lehetősége | van |
| Betöltési típus | elülső |
| Erő | 900 watt |
| energiafelhasználás | 258 kWh / év |
| Zajszint | 65 dBA |
| Méretek | |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Mélység nyitott ajtóval | 1010 mm |
| Súly | 50 kg |
Vásárlói vélemények a Samsung DV 90 K 6000 CW készülékhez
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Jól működik hűvös környezetben. Ha a szoba kicsi és meleg lesz, akkor a maradék elv alapján rossz lesz megszáradni. Rosszul szárítja a szintetikus anyagokat. A 800 fordulat / perc sebességgel kiforgatott euró kb. 1,5 óra alatt szárad. Kevés áramot fogyaszt.
Hátrányok:
Két hónapos munka után összetört. A járókereket garancia alapján kicserélték. Mint mondták, az alkatrészt konstruktívan teljesen megváltoztatták a gyártó üzemében. Lássuk, meddig fog tartani az új.
Megjegyzés: