Samsonite Minipli Colori S
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
8
Legjobb értékelés
esernyő
Női - Mechanika - Férfi - Unisex
Vásárolja meg a Samsonite Minipli Colori S-t
Műszaki adatok Samsonite Minipli Colori S
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Modell | esernyő |
| Gépezet | Mechanika |
| Mini esernyő | Igen |
| Összecsukott hossz | 17 cm |
| Küllők száma | 6 db |
| Kupola anyag | poliészter |
| Kupola átmérője | 87 cm |
| Fogantyú alakja | egyenes |
| Tokot tartalmaz | van |
| Súly | 160 g |
| Padló | egynemű |