Salomon E Aira 76 CF (2018/2019)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
sí
Hegy - faragáshoz - kezdőknek - univerzális
Salomon E Aira 76 CF vásárlás (2018/2019)
Műszaki adatok Salomon E Aira 76 CF (2018/2019)
| A fő | |
| Típus és stílus | univerzális (minden hegy) |
| Időpont egyeztetés | női |
| Méret (hossz) | 150 cm |
| Oldalsó sugár | 13 m |
| A nyomtatvány | rendezett |
| Az "orr" szélessége | 121 mm |
| Derékszélesség | 76 mm |
| A sarok szélessége | 103 mm |
| Dia típusa | szintetizált |
| Alapanyag | faipari |
| Tervezés | szendvics |
| Beleértve | 10 W lítium tartó |
| Modellév | 2018/2019 |
| Gyártó ország | Franciaország |