RuNail ultrahangos 35 W 750 ml
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
9
Legjobb értékelés
sterilizátorok manikűr eszközökhöz
Ultrahangos
Vásároljon RuNail ultrahangos 35 W 750 ml-t
A RuNail Ultrasonic 35W 750ml jellemzői
| A fő | |
| Energiafogyasztás | 35 watt |
| Névleges feszültség | 220 V |
| Ultrahangos hullám frekvencia | 40 000 Hz |
| Digitális kijelző | időzítő |
| Tál térfogata | 750 ml |
| Tisztítási idő | 10-15 perc |
| Külső méretek | 206x175x147 mm |
| Belső méretek | 165x130x60 mm |
| Súly | 1100 g |