RUCELF SDWII-12000-L
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
11
Legjobb értékelés
feszültségstabilizátorok
Teljesítmény: 7000 W-tól - Elektromechanikus - Otthoni - 220 V - Hűtőszekrényekhez
Vásároljon RUCELF SDWII-12000-L-t
RUCELF SDWII-12000-L specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Stabilizáció | |
| Stabilizátor típusa | elektromechanikus |
| Aktív erő | 10 kW |
| Teljes erő | 12 kVA |
| Bemeneti feszültség típusa | egyfázisú (220 V) |
| Bemeneti üzemi feszültség | 140-260V |
| Bemeneti határfeszültség | 130-280V |
| Stabilizációs pontosság | 1.5% |
| Kimeneti feszültség | 212-228V |
| Hatékonyság | 98% |
| Bemeneti frekvencia | 50-50 Hz |
| Kimeneti hullámforma | szinusz hullám torzítás nélkül |
| Védelem | rövidzárlattól, túlmelegedéstől, túlfeszültségtől, interferenciától |
| Fizikai jellemzők és funkcionalitás | |
| Szállás | fal |
| Hűtés típusa | természetes |
| Információk megjelenítése | digitális kijelzés (voltmérő megjeleníti a bemeneti és kimeneti feszültségeket) |
| Késleltetett indítás | van |
| Kitérő | van |
| Terminálok | van |
| Védelmi osztály | IP20 |
| Környezeti páratartalom | 80% (max.) |
| Üzemhőmérséklet | 0 ° C - 40 ° C |
| Méretek és súly | |
| Méretek, SzxMxMé | 300x450x170 mm |
| Súly | 27,5 kg |
RUCELF SDWII-12000-L vélemények
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
A falra szerelt vas helyesen mutatja a valós bemeneti és kimeneti feszültséget
Hátrányok:
apró szerelvények
Megjegyzés:
A dachához vettem - mivel a feszültség stabil - 150-190. A telepítés során kellemetlen pillanattal találkoztunk. ahhoz, hogy a vezetékeket a sorkapcsokhoz csavarjam, le kellett csavarnom a tok fedelét és le kellett tépnem a garancia papírt, mivel a sorkapcsokkal ellátott rúd nem mászott ki a helyéről alulról ... mint kiderült, a a sorkapcsokból a beljebb lévő vezetékek túl rövidek - és fizikailag lehetetlen ezt a rudat kihúzni a javasolt lyukon keresztül. A használatról még nincs tapasztalat. Bekapcsolás után a transzformátor kissé zúg - alig hallható. Váltáskor kissé zümmög. A feszültség 160 V-ról 180 V-ra változik. A kimenet főleg 220 V-ot mutat. De néha 215-225V-ot mutat. A kimeneti és a bemeneti feszültség megegyezik a többi eszközével.
Előnyök:
falra szerelhető, funkcionális, modern
Hátrányok:
nem található
Megjegyzés:
Több mint egy éve használom ezt az egységet. A hálózat feszültsége stabilan alacsony, ezért habozás nélkül elektromechanikus stabilizátort kerestem. (a kedvenc borscsim melegítéséhez a mikrohullámú sütőben nagyon sokáig kellett várni, de otthon porszívózni ?? hello régen, hello nedves seprű, mert ez gyorsabb) stabilizátort választottam a ruself, resant, energia, sőt nyugodt, stb. De megálltam Rooselfnél., azóta analógok esetében vagy a stabilizátor 150 voltról működik, vagy az ára nagyon magas, vagy a barátok véleménye és tapasztalataik nem ígértek nekem semmi jót. Ruself kiderült, hogy az "arany középút", amely megfelel az árnak és a minőségnek. Kényelmes, funkcionális, nincs panaszom a munkára, 220 + -t ad ki - minden a megengedett határokon belül van, 110 V-tól működik, sima beállítás, csendes. Ajánlás.
A dachánál gyakran vannak problémák az áramellátással, néha 5 percig, néha egy óráig.Szinte minden nap. Újabb eset után a régi tévé visszautasította, úgy döntöttünk, hogy stabilizátort vásárolunk. A stabilizátor nem minden probléma megoldása, de jól védi a berendezéseket.
Előnyök:
Stílusos, erős, megbízható
Hátrányok:
még nem található
Megjegyzés:
Eleinte tetszett a megjelenés, és amikor elmesélték a jellemzőket, sőt az orosz produkciót ... nem volt kétségem. Csak jót tudok mondani erről a stabilizátorról.
Előnyök:
Elég csendes, jól néz ki, beváltja az ígéreteket
Hátrányok:
Nagy
Megjegyzés:
Néhány hónappal ezelőtt nem tudtam, mire szolgálnak a feszültségstabilizátorok. Nem tudtam, amíg nem vettem magamnak egy dachát. És akkor elkezdődött ... A technika alig húz, a fény felvillan - egyszóval csendes rémület. Úgy gondoltam, hogy cserélnem kell a vezetékeket. Felhívtam egy villanyszerelőt, aki elmagyarázta nekem, hogy mindez az alacsony feszültségnek köszönhető. És azt tanácsolta, hogy vegyen egy stabilizátort. Sokáig választottam, megkérdeztem a szakembereket, és végül úgy döntöttem. A benyomásom a legpozitívabb. A technológiával kapcsolatos problémákat már nem figyelik meg, és a lelkem valahogy nyugodtabbá vált.
Előnyök:
Modern modell, megbízható karosszéria, stabil teljesítmény
Hátrányok:
nem
Megjegyzés:
Ezt a stabilizátort barátok tanácsára vettük. Az ár-minőség arányra koncentráltunk. Több mint egy éve hibátlanul dolgozik.
Előnyök:
Egyszerű, kényelmes
Hátrányok:
Még nem található
Megjegyzés:
Szilárd autó. A ház összes berendezése stabilizátoron keresztül működik, a teljes szerviz során nem történt meghibásodás vagy javítás.
Olcsó és modern stabilizátor. A szovjet építésű lakásokhoz - igazi üdvösség!
Feszültségstabilizátor vásárlásakor azt mondták nekünk, hogy ez a megfelelő hely egy nyári rezidencia számára. Természetesen a városon kívül is használjuk. Tökéletesen szabályozza a hálózati mutatót, és valahogy nyugodtabbá válik az ország berendezései számára.
Előnyök:
Modern, megbízható
Megjegyzés:
Vettem egy ilyen stabilizátort a szüleimnek. Maguknak is van RUCELF, de más modelljük van. Konzultáltunk a menedzserrel - javasoltam ezt a stabilizátort, mivel ez jobban megfelel az ő helyzetüknek. Mit is mondjak? A szülők nem panaszkodnak, boldogok.