Rubetek RV-3404
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
6
Legjobb értékelés
IP kamerák
Mozgásérzékelés - Otthoni - P2P támogatás - Wi-Fi-vel - Mikrofonnal
Vásárolja meg a Rubetek RV-3404-et
Rubetek RV-3404 specifikációk
| A fő | |
| Eszköztípus | kamera |
| Modell | Rubetek RV-3404 |
| Fő szín | fehér |
| Test anyaga | műanyag |
| Áramellátás és irányítás | |
| Étel | 220 V |
| Távirányító | okostelefonról |
| Vezeték nélküli technológia | Wi-Fi |
| Hatósugár | nincs korlátozva |
| Funkciók | valós idejű ellenőrzés és ellenőrzés |
| további információ | |
| Felszerelés | dokumentáció, hálózati adapter, konzol, szerelőkészlet |
| Továbbá | vezérlés a Rubetek mobilalkalmazással iOS és Android rendszerekhez, 1280x720 HD felbontás, vízszintes látószög 355 °, IR megvilágítás |
| Méretek és súly | |
| Hossz | 90 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 120 mm |
Rubetek RV-3404 vélemények
Yandex.Piaci adatok
A férjemmel úgy döntöttünk, hogy megvásárolunk egy rendszert a gyermekek és szüleim gondozására. A fiúk most olyan korban vannak, hogy nem lehet nyomon követni. Világos, hogy nyomon kell követni, mi történik a házban, és ki mit csinál. Még tavaly nyáron a férjem magassági könyveihez repültünk, messze laknak. A férj bekapcsolta az „all off” módot, és még a kulcsokat sem kellett a szomszédunkra hagynunk, hogy ha bármi jönne, úgy tegyen, mintha a tulajdonosok lennének a ház. Számomra az a lényeg, hogy lássam, mi történik a családommal, amíg nem vagyok a közelben.