LG 28MT49S-PZ
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
4
Legjobb értékelés
TV-k a konyhához
28 "- Wi-Fi - Beépített DVB-T2 - Jó látószög - Intelligens
LG 28MT49S-PZ vásárlás
Műszaki adatok LG 28MT49S-PZ
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 28 "(71 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1366x768 |
| HD felbontás | 720p HD |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, Edge LED |
| Képernyő mátrix típusa | TFT IPS |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Okos TV | van |
| Smart TV platform | webOS |
| Modellév | 2017 |
| Kép | |
| Fényerősség | 200 cd / m2 |
| Kontraszt | 1000:1 |
| Látószög | 178° |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 10 W (2x5 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x2, USB, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, WiDi, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 1.4 |
| Wi-Fi támogatás | van |
| Funkciók | |
| DLNA támogatás | van |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 642x436x186 mm |
| Súly állvánnyal | 4,7 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 642x396x58 mm |
| Súly állvány nélkül | 4,5 kg |
Az LG 28MT49S-PZ véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
- Kiváló képminőség, a legjobb, amit láttam. Jó színvisszaadás (gazdagság, színpontosság és telítettség). - Gyakorlatilag nincs villódzás (mind a PWM, mind a frissítési gyakoriság). - Sok beállítás, kapcsolható képprocesszorok (fokozók), a mátrix nagy fényereje és kontrasztja, kiváló látószögek. - Kitartó hangoló, - Megbízható és gyors okos, nem tompul és nem lóg, stabil wi-fi. Mobilalkalmazások támogatása, kiváló Youtube támogatás. - Jó csatlakozás, jól néz ki, vékony. - Nagyon jó hangzás, nem ideális, de az osztálytársak többségének még rosszabb a hangja. - SSplayer és OTTplayer (elérhető LG alkalmazásokban) és még sok más.
Hátrányok:
Nincs fejhallgató kimenet, egy USB (de hubot is használhat), nem a legkényelmesebb távirányító, enyhén villog a széleken, mint minden Edge háttérvilágítású modell.
Megjegyzés:
A legtöbb árnyalatot zöld színben látjuk - itt minden nagyszerű, a zöld természetes és gazdag. A kék színek kissé erőltetettek, de szépek az árnyékban, úgy nézek ki, ahogy van, de a beállításokban is korrigálhatod. A bőr tónusai kitűnőek, a tiszta vörösekkel kicsit rosszabb az üzlet, van egy enyhe sárgarépa árnyalat, amelyet nem tudtam megszüntetni. Sok kísérlet eredményeként otthagytam a gyári kép "Expert (dark)" beállítását, minden tetszik. Az enyhe piros eltérések ellenére ez a képminőség szempontjából kiemelkedő tévé (kis átlóban), amelyhez képest a tisztelt Samsung csak egy szappanos pokol. A beállítások teljesen érthetőek, ne hallgasson a nyafogásokra - ha van egy menüpont "csatorna beállítások", és az összes gomb ott van aláírva, milyen további utasításokra van szükség? Nagymamám kitalálta. Előnynek tartom a mátrix viszonylag alacsony felbontását - gyorsabb a feldolgozás, gazdagabbak a színek, jobb a látószög, mint más kis átlós tévék alacsony minőségű FulHD-jénél, és jó 1080-at nem tesznek a konyhába, jaj .
Előnyök:
Boldog új évet 2019-re. Rövid leszek, körülbelül negyven perc. Csak viccel. LG LED 28MT49S-PZ fekete 28 "-os TV-t vásárolt a konyhában 10 négyzetméterben. Átlagos áron Ryazanban 16300 rubel. Minden előnyét korábbi kedves emberek mondták el. Köszönet nekik a visszajelzésekért, segítettek.
Hátrányok:
Még nem található.
Megjegyzés:
A választás a "síelésre" esett, tk. Több mint 1 éve használom az LG24EB23PY-B LCD monitort, a kép szuper. Csak a csendes hang véleménye zavarja meg. A hang ELÉG. Nem szeretem a csendet, de 15-25-re be van kapcsolva (a mikrohullámú sütő és a vízforraló kiabál). További 25-50, 50-75, 75-100 növekedés körülbelül egy tartományban. Azok számára, akiknek nincs elég hangjuk, tegyék úgy, ahogy én: Az érdeklődés kedvéért, amit megrendeltem az alikán, itt van egy ilyen eszköz: "Fekete digitális optikai koaxiális Toslink jel analóg audio átalakító adapter RCA digitális-analóg audio átalakító adapter "300r-ért. Eljön a hangszórók csatlakoztatása, leiratkozás. Azok számára, akik nem kényelmesen használják a TV-készülék távirányítóval történő használatát, TISZTELEM, mint egy tipp: Töltsön el 5 percet az okostelefonra történő telepítéshez, és értse meg az LG TV Plus alkalmazást. Működik ugyanabban a Wi-Fi hálózatban + okostelefonon. Nagyon kényelmes, de vannak hátrányai is: magamnak és feleségemnek telepítettem, így tompítja a hálószobából jövő hangot, amikor éjjel nézek :). A távirányító idegesen dohányzik. Kiváló TV-árminőség. ...... Kiegészítés egy hét TV-használat után. Olvasom a válaszokat, és csendesen dióba megyek. Emberek, utasítások 35 oldalon, a hivatalos honlapon. A VIFI magabiztos vételéhez vegyen egy többé-kevésbé normális "rotort", ezer. 2-3-ért, és adja vissza az ingyenes kenut a szolgáltatótól. Van egy tp-összeköttetésem 2 falon, 80 és 12 cm között. Az előszobától 10 méterre a hálószobán át, KIVÁLÓ jelet ad. Ismétlem, a hangzáshoz rendeljen konvektort az optikától a digitálisig az alika, 265r készüléken. kibocsátási ár, és csatlakoztassa a számítógép hangszóróit.
Előnyök:
Jó funkcionalitás a pénzért. a menü egyszerű, a beállítás is. a kép minősége nagyon kellemes. összességében jó TV a pénzért.
Hátrányok:
Lehetetlen képet átvinni egy iPhone-ról, röviden: az intelligens TV rossz barátok az almával. Csak Android vagy Windows
Megjegyzés:
Előnyök:
1. Jó látószögek 2. Gyors webes operációs rendszerek (ésszerű számú telepített alkalmazással) 3. Képes csatlakozni 5 GHz-es Wi-Fi-n keresztül
Hátrányok:
1. 1 USB port rendelkezésre állása. 2. Nagyszámú alkalmazás telepítésekor az interfész észrevehető lassulása kezdődik. Ezért először mindent telepítünk az LG Store-ból, és eldöntjük, hogy mely alkalmazásokat fogjuk használni. Gyári beállításokat végzünk és telepítjük a szükséges alkalmazásokat.
Megjegyzés:
A tévét a konyhára vásárolták. A földi csatornák vételéhez egy Remo Fobos 2.1 USB-antennát vásároltak, mivel a vételi minőség nem felelt meg az antennának egy koaxiális vezetékből. A Smart TV funkcióinak használatához a TV-t 5 GHz-es Wi-Fi-n keresztül csatlakoztatták. Az LG áruházból telepítették: 1.Youtube 2.Forplayer (a DNS helyettesítése) 3.Ottplayer + Edem.tv Nagyon elégedett a vásárlással. Minden, amire szükségem van egy konyhai tévéből, ebben a modellben található.
Előnyök:
1. Támogatja a HEVC-t (H.265) és a CI + -ot. Ezek a fő kritériumok a Tricolor modul megtekintéséhez. Még mindig nagyon kevés hasonló 24-28 hüvelykes modell létezik. 2. Intelligens webOS 3.5. A YouTube működik.
Hátrányok:
1. Mint minden LG esetében 2010 óta. a csatorna felvétele le van tiltva. 2. Csak egy USB, behelyezett USB-hub. 3. Nincs fejhallgató kimenet.
Megjegyzés:
Kisebb hátrányok - az előnyök meghaladják. A legjobb TV-2017 a konyha / nyári rezidencia kategóriában (legfeljebb 28 hüvelyk) 2017-ben
Előnyök:
Kompakt. Vékony. Képminőség. Okos
Hátrányok:
A hang nagyon halk!
Megjegyzés:
Elvittem a konyhába. Gyakorlatilag nem volt választás a piacon. Volt egy sí és egy Samsung. A kényelmes Smart miatt a választás a síelésre esett. A mindössze 720 (hd) felbontás ellenére a minőség kiváló. A motor természetesen meglehetősen gyenge, de elég. A hálószobában egy okos sí egyszerűen repül. Itt néma. De a legundorítóbb a hang, a telefon hangosabban játszik le filmeket és zenét. És nincs Bluetooth, vagy legalábbis beragadt az oszlop. De nincsenek alternatívák, ezért nem bánom, amit vásároltam! Azt tanácsolom !!
Előnyök:
képminőség, hang, megjelenés
Hátrányok:
egy USB port, nincs fejhallgató csatlakozó ..
Megjegyzés:
minden elvárható az LG-től, képminőség, jó hang, jó okos ... a hiányosságok közül - csak egy USB-port, nincs fejhallgató-bemenet.
Előnyök:
A kép közepesen gyors okos, kétsávos Wi-Fi, kiváló hangzás.
Hátrányok:
Nem a legkényelmesebb távirányító.
Megjegyzés:
A tévét a konyhára vásárolták. 10 perc alatt beáll. Minden intuitív. Még 15 percig rendeztem a csatornákat. Valaki azt írja, hogy az építkezésen nehéz megérteni, ne higgye. Ez egyszerű. A hangról. Azt olvastam, hogy a hang gyenge, az emberek a határértékre állítják a hangerőt. Talán van valamilyen speciális példányom, de az Akadov antenna digitális és analóg jelét 100-ból 15-30-ra állítottam, és ez több mint elég. Nos, 100 ordítással, hogy bedugja a fülét ... A Megogo-hangerő ugyanolyan ... Igen, persze, hogy nem hi fi, a hangszórók kicsiek, de nem feladat diszkót megszólaltatni .. Beszédtisztaság, ha valaki nem ragadja meg a konyhai zajokat, akkor van egy hangszínszabályzó.
Előnyök:
Funkcionalitás Teljesítménykép
Hátrányok:
TV / SAT váltás Nem lehet törölni a műholdas csatornákat és a rádiót.
Megjegyzés:
Nagyon kényelmetlen a TV-ről a műholdra váltani. 5-6-szor kell megnyomni a különböző gombokat. És ez a leggyorsabb út. És még egy hátránya, hogy nem lehet törölni a műholdas csatornákat. Legalább a rádiót eltávolításra vagy kikapcsolásra késztették volna, de nem. Egyébként minden szuper. A tévé rendben van.