LG 22MK400H
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
14
Legjobb értékelés
monitorok
24 hüvelyk vagy kevesebb - Full HD - Számítógéphez - Munka céljára
LG 22MK400H vásárlása
LG 22MK400H specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | LCD monitor, szélesvásznú |
| Átlós | 21.5" |
| Felbontás | 1920x1080 (16: 9) |
| Képernyő mátrix típusa | TFT TN |
| Háttérvilágítás | WLED |
| Max. képfrissítési gyakoriság | 75 Hz |
| Képernyő | |
| Mutasson lépést vízszintesen | 0,248 mm |
| Mutasson függőlegesen | 0,248 mm |
| Fényerősség | 200 cd / m2 |
| Kontraszt | 600:1 |
| Válaszidő | 1 ms (g – g), 5 ms (be / ki) |
| Terület megtekintése | vízszintes: 90 °, függőleges: 65 ° |
| Képernyő lefedettsége | tükröződésmentes |
| Kapcsolat | |
| Bemenetek | HDMI, VGA (D-Sub) |
| Kimenetek | fejhallgatón |
| Funkciók | |
| Variálható frissítési gyakoriság | FreeSync |
| Étel | |
| Tápegység | külső |
| Energiafogyasztás | Működés közben: 30 W, készenléti állapotban: 0,30 W, alvó üzemmódban: 0,30 W |
| Továbbá | |
| falra szerelhető | igen, 75x75 mm |
| Méretek, súly | 510x360x182 mm, 2,40 kg |
Az LG 22MK400H véleménye
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Nem számítottam ilyen képre, a Monitor elképesztő a pénzért. Esztétikusan néz ki minden belső térben, nagy, fényes képernyőn. HDMI kábel mellékelve.
Hátrányok:
A kikapcsolás után pattogást ad, még akkor is, ha a hálózathoz nincs csatlakoztatva az olcsó műanyag miatt, amikor hűt, törékeny ház, jobb, ha nem nyúl hozzá.
Megjegyzés:
Előnyök:
Ár. Szép joystick a központban a monitor funkcióinak vezérléséhez. Elég masszív karosszéria és állvány (az ár szempontjából)
Hátrányok:
Függőlegesen nincsenek látószögek (várható). nincs jelzőfény (váratlanul) vga, de nincs dvi
Megjegyzés:
Amd rx 580 videokártyámmal személyesen akartam tesztelni a freesync funkciót és a 75 hertz-et. Őszintén szólva sem egyiket, sem másikat nem láttam. A függőleges szinkron nélküli keretek ugyanolyan szakadtak, mint bármelyik ips monitoron. A színek általában kevésbé színesek, ha szemben állnak az IPS-szel (összehasonlítottam, hidd el, a különbség nagy)