LEVENHUK Skyline PRO 80 MAK
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
távcsövek
Típus: katadioptria
Vásárolja meg a LEVENHUK Skyline PRO 80 MAK terméket
LEVENHUK Skyline PRO 80 MAK specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Optikai teljesítmény | |
| Egy típus | tükör-lencse |
| Optikai tervezés | Maksutov-Cassegrain |
| Objektív átmérője | 80 mm |
| Lencse gyújtótávolsága | 1000 mm |
| Relatív lyuk | 1:12.5 |
| Felbontás | 1,73 szög másodpercig |
| Behatolási képesség (nagyság) | 12 |
| Max. hasznos növekedés | 160x |
| A szemlencsék száma | 2 |
| A szemlencse illesztési átmérője | 1,25 in. |
| Min. nagyítás a mellékelt okulárral | 40x |
| Max. nagyítás a mellékelt okulárral | 100x |
| Telepítés | |
| Telepítés | szabadtéri |
| Állvány magassága | 710-1230 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Feszítővas | egyenlítői (EQ1) |
| Automatikus rávezetés | nem |
| Kereső | piros ponttal |
| Továbbá | |
| Felszerelés | okulárok SUPER 10 mm, SUPER WA LER 25 mm |
LEVENHUK Skyline PRO 80 MAK vélemények
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
1) Kiváló minőségű. 2) Kiváló képátvitel, nagy nagyítás mellett is 3) Nincs hátrány 4) Élettartamra szóló garancia fémből (szerencsére a tömeg kicsi) 9) Maga a távcsőcső nagyon kicsi
Hátrányok:
1) Nem a legkényelmesebb élességállítás
Megjegyzés:
A hátrányokat az előnyök teljesen ellensúlyozzák.