Levenhuk 2ST
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
9
Legjobb értékelés
mikroszkópok
Forrasztás - optikai - típus: sztereoszkópikus
Vásárolja meg a Levenhuk 2ST-t
Levenhuk 2ST specifikációk
| A fő | |
| Egy típus | térhatású |
| Működés elve | optikai |
| Nagyítási tényező | 40 x |
| Objektív és okulár | |
| Lencse | 4x |
| Szemlencse | távcső, WF10x, dőlés nélkül, átmérője 30,5 mm, ± 5 D |
| Maximális munkatávolság | 60 mm |
| Tervezés | |
| Tárgy táblázat | helyhez kötött |
| Összpontosítás | durva / beállítási tartomány: 40 mm / |
| Tábornok | |
| Felszerelés | eset / eset |
| Test anyaga | műanyag |