Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F 32Gb
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
10 hüvelykes tabletták
Akár 20.000 rubel
Vásárolja meg a Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F 32Gb-t
Tulajdonságok Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F 32Gb
Yandex.Piaci adatok
| Rendszer | |
| operációs rendszer | Android 9.0 |
| CPU | Qualcomm Snapdragon 439 2000 MHz |
| CPU frekvencia | 2000 MHz |
| Magok száma | 8 |
| Számítási mag | Cortex-A53 |
| Műszaki folyamat | 12 nm |
| Beépített memória | 32 GB |
| RAM | 3 GB LPDDR3 |
| Memóriakártya-nyílás | igen, microSDXC, akár 256 GB |
| Képernyő | |
| Képernyő | 10,1 ", 1920x1200 |
| Széles képernyő | Igen |
| Képernyő típusa | TFT IPS, fényes |
| Érintőkijelző | kapacitív, többérintéses |
| Videoprocesszor | Adreno 505 |
| Vezetéknélküli kapcsolat | |
| Wi-Fi támogatás | igen, Wi-Fi 802.11ac, Miracast |
| Bluetooth támogatás | igen, Bluetooth 4.2 |
| Kamera | |
| A fő (hátsó) kamerák száma | 1 |
| Fő (hátsó) kamera felbontása | 8 megapixel |
| A kamera jellemzői | autofókusz |
| Első kamera | igen, 5 MP |
| Hang | |
| Beépített hangszórók | igen, sztereó hang |
| Beépített mikrofon | van |
| FM tuner | van |
| Funkcionalitás | |
| GPS | van |
| GLONASS | van |
| Automatikus képernyő tájolás | van |
| Érzékelők | gyorsulásmérő, giroszkóp, fényérzékelő |
| Rezgő motor | van |
| Formátum támogatás | |
| Hang | AAC, WMA, WAV, OGG, FLAC, APE, MP3 |
| Videó | MPEG-4, WMV, MKV, H.264, MOV, MP4 |
| Kapcsolat | |
| Töltőcsatlakozó típusa | USB-C |
| Csatlakozás számítógéphez USB-n keresztül | van |
| Külső eszközök csatlakoztatása USB-n keresztül | választható |
| USB 3.1 C típusú | van |
| Audio / fejhallgató kimenet | igen, 3,5 mm |
| Fejhallgató csatlakoztatása | van |
| Étel | |
| Nyitva tartás (videó) | 10 óra |
| Akkumulátor-kapacitás | 7000 mAh |
| Méretek és súly | |
| Méretek (HxSxM) | 242x166x5,5 mm |
| Súly | 570 g |
| további információ | |
| Test anyaga | műanyag |
| Felszerelés | - a tabletta; - kábel; - hálózati adapter; - utasítás. |
| Stylus tartalmazza | nem |
| Bejelentés éve | 2019 |
Megjegyzések a Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F 32Gb-hez
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Készítsen minőséget és anyagokat. Remek hangzás. Tervezés és állvány. A képernyő világos és lédús. A feketén gyakorlatilag nincsenek fehér ips kiemelések. Jönnek a frissítések. A szemüvegeket és huzatokat Kínában értékesítik.
Hátrányok:
A processzor egy kicsit régi, bár az eszköz 2019-es.
Megjegyzés:
Az 1 este benyomásai pozitívak (miközben beállítják a gyermek számára) pozitívak. SIM-kártya nélküli verziót vettem - szerintem a telefonról elosztott internetnek elégnek kell lennie (wi-fi hiányában). Gyereket vásároltak mások számára és távoktatás céljából. A hang pompás és terjedelmes, kiválóan alkalmas videók megtekintésére. Az élő torrent megtekintés nem lassult (lasy media + torrserv). A teljesítményt tovább teszteljük, ha hozzáadok valamit.
Előnyök:
Hang és állvány. Ez egy bomba!
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés:
Cseréltem a régi ötéves Samsung Galaxy A-t. Szándékosan ezt a táblagépet választottam. Vas szempontjából messze nem a legerősebb, kevesebb pénzért hűvösebbeket találhat. Egy újabb processzorral és több memóriával. De! Ez több mint elég a szokásos multimédiás igényekhez, filmek és YouTube megtekintéséhez, internetezéshez. És a hang egyszerűen bombázó, és a beépített állvány sokkal nagyobb kényelmet nyújt, mint egy új processzor. Hozzáadott egy ceruza, amelyet már megszoktam a Samsungnál, és egy kiváló kemény tok. Minden csak szuper.