Lenovo V530-22
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
9
Legjobb értékelés
monoblokkok
Otthonra - munkára
Vásárolja meg a Lenovo V530-22 terméket
Jellemzők Lenovo V530-22
Yandex.Piaci adatok
| Specifikációk | |
| Képernyő átlója | 21.5" |
| Képernyőfelbontás | 1920x1080 |
| Képernyőfedél típusa | matt |
| Képernyő mátrix típusa | TFT TN, TFT IPS |
| CPU | Intel Core i3-8100, Intel Core i5-8400T, Intel Core i3-8100T |
| A processzormagok száma | 6, 4, 2 |
| Grafikus kártya típusa | diszkrét, beépített, diszkrét / beépített |
| Videoprocesszor | Intel HD Graphics 630, Intel UHD Graphics 630 |
| Videomemória típusa | SMA |
| RAM méret | 4 GB, 8 GB |
| RAM típus | DDR4, SO-DIMM DDR4 |
| RAM frekvencia | 2400 MHz, 2666 MHz |
| Maximális memória méret | 16 |
| Webkamera | van |
| Beépített mikrofon | nem igen |
| Bluetooth | van |
| Bluetooth verzió | 4.0 |
| Wi-Fi | van |
| Wi-Fi szabvány | 802.11a / b / g / n / ac, 802.11b, 802.11b / g / n |
| operációs rendszer | DOS, nincs operációs rendszer telepítve, Windows 10 Professional 64 |
| HDMI bemenet | van |
| Vezeték nélküli billentyűzet és egér | nem |
| Audio / fejhallgató kimenet | van |
| Optikai meghajtó | nem |
| Optikai meghajtó típusa | DVD |
| HDMI kimenet | van |
| RJ-45 interfész | van |
| USB 2.0 interfész | van |
| USB 3.0 interfész | van |
| USB 3.1 interfész | van |
| USB 3.1 C típusú interfész | van |
| Kártyaolvasó | van |
| SDXC támogatás | van |
| MMC támogatás | van |
| A tagállamok támogatása | van |
| SD támogatás | van |
| SDHC támogatás | van |
| Kensington slot | van |
| falra szerelhető | van |