Lenovo ThinkPad T495s 20QJ000DRT
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
6
Legjobb értékelés
ultrabooks
14 hüvelyk - 2026 - játék
Vásároljon Lenovo ThinkPad T495s 20QJ000DRT
Tulajdonságok Lenovo ThinkPad T495s 20QJ000DRT
Yandex.Piaci adatok
| Egy típus | |
| Egy típus | laptop, ultrabook |
| operációs rendszer | Windows 10 Pro |
| CPU | |
| CPU | AMD Ryzen 7 3700U, AMD Ryzen 7 PRO 3700U 2300 MHz |
| A processzormagok száma | 4 |
| L2 gyorsítótár mérete | 2 MB |
| L3 gyorsítótár mérete | 4 MB |
| memória | |
| memória | 16 GB DDR4 2666 MHz |
| Maximális méret | 16 GB |
| Forrasztott RAM | 16 GB |
| Kép | |
| Képernyő | 14 hüvelyk, 1920x1080, szélesvásznú |
| Képernyőfedél típusa | tükröződésmentes |
| Képernyő mátrix típusa | IPS, WVA |
| Grafikus kártya típusa | beépített |
| Videoprocesszor | AMD Radeon RX Vega 10, AMD Radeon Vega 10 |
| Videomemória típusa | SMA |
| Tárolóeszközök | |
| Meghajtó konfigurációja | SSD |
| Teljes tárolókapacitás | 256 GB |
| Teljes SSD-tárhely | 256 GB |
| Meghajtó interfész | M.2 |
| Meghajtó forma tényező | M.2 2280 |
| Optikai meghajtó | nem |
| Kommunikáció | |
| LAN / modem | hálózati kártya 1000 Mbps |
| Vezetéknélküli kapcsolat | Wi-Fi IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Interfészek | USB 3.1 típus A x 2 |
| Nyerőgépek | |
| Flash kártyaolvasó | van |
| Bővítőhelyek / memóriakártyák | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Étel | |
| Elem élettartam | 16,4 óra |
| Akkumulátor-kapacitás | 57 Wh |
| Elemtípus | Li-Ion |
| Beviteli eszközök | |
| Helymeghatározó eszközök | Érintőpad |
| Hang | |
| Beépített hangszórók | van |
| Beépített mikrofon | van |
| Továbbá | |
| Webkamera | van |
| Ujjlenyomat-leolvasó | van |
| Jellemzők: | fém tok, biztonsági zár nyílás |
| Méretek (HxSzx) | 328,8x225,8x16,1 mm |
| Súly | 1,25 kg |