Leader Compact 220
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
8
Legjobb értékelés
felfújható csónakok
Evezés - Horgászathoz - PVC - Ülőhelyek száma: 1-2 - Kemény fenék
Leader Compact 220 vásárlás
Leader Compact 220 specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | evezés |
| ülések száma | 1 |
| Teherbírás | 150 kg |
| Keresztfa | hiányzik |
| Tőkesúly | hiányzik |
| Alsó | nem felfújható |
| Levegőrekeszek | 2 |
| Felszerelés | |
| Ülés | kemény |
| Fedélzeti berendezések | kötél, evezők, evezőzárak, szivattyú, javító készlet |
| Méretek és súly | |
| A hajó külső méretei (Sz x Mé) | 100 x 220 cm |
| A hengerek átmérője | 30 cm |
| Súly | 9 kg |
| Szín | zöld |