LAKESTONE Fekete püspök
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
portfóliók
Nők - természetes bőr - férfiak - vállpánttal
Vásároljon LAKESTONE Bishop Black-t
Tulajdonságok LAKESTONE Bishop Black
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | portfólió |
| Padló | férfiaknak, nőknek |
| Kapocs | mágnes |
| Vállszíj | van |
| A fő ágak száma | 2 |
| Tolltartó | van |
| Anyag | Bőr |
| Szélesség | 22 cm |
| Magasság | 25 cm |
| Vastagság | 10 cm |