KYOCERA ECOSYS P8060cdn
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
6
Legjobb értékelés
fotónyomtatók
A3 - Fotóstúdióhoz - Duplex - Lézer
Vásárolja meg a KYOCERA ECOSYS P8060cdn terméket
Műszaki adatok KYOCERA ECOSYS P8060cdn
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Eszköz | egy nyomtató |
| Színes nyomtatás | színezett |
| Nyomtatási technológia | lézer |
| Szállás | asztalon |
| egy nyomtató | |
| Maximális formátum | A3 |
| Automatikus kétoldalas nyomtatás | van |
| Színek száma | 4 |
| Maximális felbontás fekete-fehér nyomtatáshoz | 1200x1200 dpi |
| Maximális felbontás színes nyomtatáshoz | 1200x1200 dpi |
| Nyomtatási sebesség | 60 lap / perc (fekete-fehér A4), 55 lap / perc (színes A4), 30 lap / perc (fekete-fehér A3), 27 lap / perc (színes A3) |
| Felmelegítési idő | 17 mp |
| Első nyomtatási idő | 3,80 s (f / f), 5,10 s (színes) |
| Tálcák | |
| Papír adagoló | 1150 lap. (standard), 7150 lap. (maximális) |
| Papírkimenet | 500 lap. (normál), 4300 lap. (maximális) |
| Kézitálca kapacitása | 150 lap. |
| Fogyóeszközök | |
| A papír sűrűsége | 52-300 g / m2 |
| Nyomtatás: | kártyák, fóliák, címkék, fényes papír, borítékok, matt papír |
| Erőforrás színes patron / festék | 20 000 oldal |
| Erőforrás fekete-fehér patron / festék | 30.000 oldal |
| Patronok száma | 4 |
| Patron / festék típusa | fekete TK-8800K, sárga TK-8800Y, bíborvörös TK-8800M, cián TK-8800C |
| Memória / Processzor | |
| Memória méret | 4096 MB |
| Merevlemez kapacitása | 320 GB |
| CPU | Freescale QorIQ T1024 (kétmagos) |
| CPU frekvencia | 1200 MHz |
| Interfészek | |
| Interfészek | Ethernet (RJ-45), USB |
| USB verzió | 2.0 |
| AirPrint támogatás | van |
| Memóriakártya-olvasó | van |
| Memóriakártya támogatás | SD |
| Bővítőhelyek | 1 |
| Közvetlen nyomtatás | van |
| Webes felület | van |
| Betűtípusok és vezérlő nyelvek | |
| PostScript támogatás | van |
| Támogatás | PostScript 3, PCL 5c, PCL 6, PDF |
| Telepített PostScript betűtípusok száma | 136 |
| Telepített PCL betűtípusok száma | 93 |
| további információ | |
| OS támogatás | Windows, Linux, Mac OS, iOS |
| Információk megjelenítése | színes LCD |
| Kijelző átlója | 9 in. |
| Teljesítményfelvétel (üzem közben) | 960 Wt |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 60 watt |
| Működés közben zaj | 55,5 dBA |
| Készenléti zaj | 19 dBA |
| Méretek (SzxMxM) | 602x790x665 mm |
| Súly | 89 kg |
| Jellemzők: | 8 GB szilárdtest-meghajtó (SSD) |
A KYOCERA ECOSYS P8060cdn véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
A nyomtató teljes mértékben kielégíti a projektek nagy mennyiségű, rövid idő alatt történő nyomtatására vonatkozó igényünket. Ez utóbbiakból: 19 000 oldalnyi szöveget kellett nyomtatni, ahol A4 és A3 formátumú és vegyes súlyú papír található. Durranással tettem. 8 órán keresztül gépeltem szinte megállás nélkül. Nehéz borítópapírt vett fel az oldalsó tálcából, az A3-at az alsó tálcából, az A4-et pedig a tetejéből. Sőt, a nyomtató kiváló munkát végzett a kétoldalas nyomtatással, a formátumok nem keveredtek. A Sharp AR-M205 nyomtató használata után a Fedor, ahogy tréfásan hívjuk, csak egy dal. Az egyetlen dolog, amit a Windows nyomtató-illesztőprogramja nem tudott megemészteni, a több százezer szegmensű vektoros térkép. De a beépített nyomtató-illesztőprogram segített - a nyomtató közvetlenül a flash memóriából nyomtat a nyomtató USB-csatlakozóján keresztül.
Hátrányok:
Az eredeti patronok ára 21 000 és 24 000 rubel között van. Felvettem a kapcsolatot a kínai Kilinder patrongyártóval. Tárgyalások után megvettünk 3 patront 184,9 dollárért, Kínából közvetlenül a kezünkbe szállítva. Egy hónappal a fizetés után megérkeztek a patronok; leválasztottuk róluk a chipeket, és úgy működtek, mint a család. Ebben az esetben a nyomtató chip nélkül is jelez, ha a festék elfogy. Most ugyanattól a gyártótól csak festékeket (port) rendeltünk dobozokban. De ez egy teljesen más történet. Néha nem sikerül egy nyomtatási feladatot átirányítani a számítógépről a nyomtatóra - a kétoldalas dokumentumokat fejjel lefelé nyomtatják. De ilyen hibák nem fordulnak elő, ha először feladatot küld a nyomtató merevlemezére, és onnan nyomtat papírra a nyomtató képernyőről.
Megjegyzés:
A fényképen a nyomtató esküszik a külső gyártmányú patronra, de elfogadja. Úgy tűnik, hogy ugyanaz a növény napközben engedély alapján kiüríti a patronokat, éjszaka pedig engedély nélkül patronokat bont ki. Szinte egy évvel később a nyomtató hibát adott - C2840, és nem volt hajlandó dolgozni. Elolvastam a szerviz kézikönyvet, kivettem az elsődleges nyomtatóegységet, és visszatettem - a nyomtató működik.