KYOCERA ECOSYS M3145dn
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
multifunkcionális eszközök (MFP)
Iroda - lézer - fekete-fehér
Vásárolja meg a KYOCERA ECOSYS M3145dn terméket
Műszaki adatok KYOCERA ECOSYS M3145dn
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Eszköz | nyomtató / szkenner / fénymásoló |
| Nyomtatás típusa | fekete és fehér |
| Nyomtatási technológia | lézer |
| Szállás | asztalon |
| egy nyomtató | |
| Maximális formátum | A4 |
| Maximális nyomtatási méret | 216 × 356 mm |
| Automatikus kétoldalas nyomtatás | van |
| Maximális felbontás fekete-fehér nyomtatáshoz | 1200x1200 dpi |
| Nyomtatási sebesség | 45 lap / perc (fekete-fehér A4) |
| Felmelegítési idő | 16 mp |
| Első nyomtatási idő | 5,90 s (f / f) |
| Scanner | |
| Szkenner típusa | tabletta / nyílás |
| Maximális eredeti méret | A4 |
| Maximális beolvasási méret | 216x297 mm |
| Szürke árnyalatok | 256 |
| Szkenner felbontása | 600x600 dpi |
| Automatikus dokumentumadagoló | kétoldalú |
| Automatikus dokumentumadagoló kapacitás | 75 lap |
| Szkennelési sebesség (színes) | 40 lap / perc (300 dpi, A4) |
| Szkennelési sebesség (f / f) | 60 lap / perc (300 dpi, A4) |
| A szabványok támogatása | TWAIN, WIA |
| Kép küldése e-mailben | van |
| Másológép | |
| Maximális másoló felbontás (f / w) | 600x600 dpi |
| Másolási sebesség | 45 lap / perc (fekete-fehér A4) |
| Az első másolat kiadási ideje | 7 mp |
| Zoomolás | 25-400 % |
| Méretezési lépés | 1 % |
| Maximális példányszám ciklusonként | 999 |
| Tálcák | |
| Papír adagoló | 600 lap. (normál), 2600 lap. (maximális) |
| Papírkimenet | 250 lap. (normál), 250 lap. (maximális) |
| Kézitálca kapacitása | 100 lap. |
| Fogyóeszközök | |
| A papír sűrűsége | 60-220 g / m2 |
| Nyomtatás: | kártyák, fóliák, címkék, fényes papír, borítékok, matt papír |
| Erőforrás fekete-fehér patron / festék | 12 500 oldal |
| Patronok száma | 1 |
| Patron / festék típusa | TK-3160 |
| Memória / Processzor | |
| Memória méret | 1024 MB, legfeljebb 3072 MB |
| CPU frekvencia | 1200 MHz |
| Interfészek | |
| Interfészek | Ethernet (RJ-45), USB 2.0 |
| AirPrint támogatás | van |
| Bővítőhelyek | 1, szabad 1 |
| Közvetlen nyomtatás | van |
| Webes felület | van |
| Betűtípusok és vezérlő nyelvek | |
| PostScript támogatás | van |
| Támogatás | PostScript 3, PCL 5c, PCL 6, PDF |
| Telepített PostScript betűtípusok száma | 101 |
| Telepített PCL betűtípusok száma | 93 |
| további információ | |
| OS támogatás | Windows, Linux, Mac OS, iOS, Android |
| Információk megjelenítése | LCD panel |
| Teljesítményfelvétel (üzem közben) | 652 Wt |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 29 watt |
| Működés közben zaj | 54 dBA |
| Készenléti zaj | 30 dBA |
| Méretek (SzxMxM) | 475x575x476 mm |
| Súly | 22,3 kg |
| Jellemzők: | Opcionális: 128 GB-os szilárdtest-meghajtó (SSD); processzor: ARM Cortex-A9 kétmagos 1,2 GHz + ARM Cortex-M3 100 MHz |
| telefon | |
| Garanciaidő | 365 nap |
A KYOCERA ECOSYS M3145dn véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Nyomtatási sebesség, újratölthető festék
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés:
Előnyök:
Mérete és ára, tisztességes funkcionalitása miatt. Kemény Enterprise minimális pénzért. Kicsit gyorsabb, mint az előző generációk.Az alkatrészárak nem magasak. A készülék karbantartása és javítása során olyan egyszerű, mint egy kerékpár.
Hátrányok:
A műanyag az ecosys m3040 és m3540 modellekhez képest vékonyabbá vált. A készülék egységei megegyeznek. A bejelentett futásteljesítmény havi 200 ezer, ez természetesen hazugság volt, mint a korábbi modellek esetében az ecosys m3540 és m3040. Lehetséges, hogy 120-200 ezer fotodrum vagy az egész egység cseréje szükséges (elfogadható árak).
Megjegyzés:
Előnyök:
Csökkentett energiafogyasztás. Kétoldalas nyomtatási funkció van. A készülék kiváló minőségű kivitelezése - semmi nem recseg, nincsenek rések az alkatrészek között.
Hátrányok:
még mindig nem láttam
Megjegyzés: