KBT NII-01
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
9
Legjobb értékelés
szerszámkészletek
Otthonra - felújításra - Cél: villanyszerelés - Szakmai
Vásárolja meg a KBT NII-01 terméket
A KBT NII-01 jellemzői
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | szerszámkészlet |
| Darabszám | 9 db |
| Eszközök mellékelve | csavarhúzók, fogók, huzalvágók |
| Tartozékok tartozékok | tok, jelzőcsavarhúzó |
| Csavarhúzó | |
| Csavarhúzók száma | 6 db |
| Csavarhúzó rések | kereszt alakú (PH), egyenes (SL) |
| Csavarhúzók részlete | SL3x75, SL4x100, SL5.5x125, PH1x100, PH2x100 |
| Kéziszerszám | |
| Fogók részletesen | fogó 180 mm; oldalvágók 180 mm; hosszú orrfogó 160 mm |
| Továbbá | |
| A tok vastagsága | 40 mm |
| A tok magassága | 260 mm |
| A tok szélessége | 340 mm |
| Készlet súlya | 1,5 kg |