Kuppersberg HH 6612 T
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
beépített elektromos sütők
Grill - konvekció - közepes ár
Vásároljon Kuppersberg HH 6612 T
Tulajdonságok Kuppersberg HH 6612 T
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Sütő | elektromos független |
| Hangerő | 66 l |
| energiafelhasználás | A osztály, csatlakozási teljesítmény 2,90 kW |
| Méretek (HxWxD) | 59,5 x 59,5 x 57 cm |
| Maximális hőmérséklet | 250 ° C |
| Módok | |
| Fűtési módok | 11 |
| Fűtési módok | alsó fűtés, felső fűtés + alsó fűtés, konvekció, alsó fűtés + konvekció, nagy grill |
| Grill | igen, elektromos |
| Konvekció | van |
| Kiolvasztás | van |
| Gyors fűtés | van |
| Ellenőrzés | |
| Kapcsolók | forgatható, süllyesztett |
| Forgó kapcsoló típusa | óra |
| Időzítő | igen, hang kikapcsolással |
| Kijelző | szenzoros |
| Hőmérséklet-szonda | van |
| Továbbá | |
| Nyárs | nem |
| Sütő ajtaja | összecsukható |
| Teleszkópos vezetők | van |
| Üvegajtók száma | három |
| A sütő tisztítása | katalitikus |
| Egyéb funkciók és jellemzők | kamera fény, ventilátor, gyermekvédelmi rendszer, biztonsági kikapcsolás |
| Óra | igen, elektronikus |
| Test színe | a fekete |
| Élettartam | 24 hónap, legalább -10 foknál alacsonyabb hőmérsékleten használható |
| Garanciaidő | 2 g |
| Jellemzők: | |
| Felszerelés | - termikus szonda; -mély tepsi ProCook bevonattal; - szabványos tepsi ProCook bevonattal; - grillrostély; -receptek a belső üvegen. |
Megjegyzések a Kuppersberg HH 6612 T termékkel kapcsolatban
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Remek grill
Hátrányok:
nem
Megjegyzés:
A menedzser tanácsot adott nekünk erről a modellről, úgy döntöttünk, hogy hallgatunk, mert általában szeretem ezt a márkát, és a funkciókat tekintve minden megtalálható, amire szüksége van. Kiváló grill, gyakran használjuk - ropogós kéreg lesz belőle. A sütő kényelmes, gondozás és tisztítás terén nincs gond, az áram is nagyon gazdaságos.
Előnyök:
A háromrétegű konvekciós üveg gyorsan felmelegszik.
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés:
Hűtsük le a sütőt konvekcióval és grillel. Bár a grillt még soha nem használták)) meg kell próbálni! De tökéletesen, mindig egyenletesen sütnek, szerintem ez a konvekciónak köszönhető. Gyorsan, néhány perc alatt felmelegszik. Az ajtón lévő üveg háromrétegű, így biztonságosabb és megbízhatóbb, ezért azt tanácsolom, hogy a választás során figyeljen erre az elemre.