Kuppersberg FBG 36 X
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
12
Legjobb értékelés
gáztűzhelyek
2 égő - Rozsdamentes acél
Vásárolja meg a Kuppersberg FBG 36 X terméket
Tulajdonságok Kuppersberg FBG 36 X
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Panel típusa | gáztűzhely |
| Domino design | Igen |
| Telepítés | független |
| Méretek (SzxMxM) | 32x52x4,50 cm |
| Beépített méretek (szélesség x mélység) | 28,6 x 49 cm |
| Forró tányérok | |
| Speciális égők | expressz főzőlap |
| Panel anyaga | rozsdamentes acél |
| Az égők száma | 2 |
| Gázégők | 2 |
| Expressz főzőlapok | 1 |
| A panel helye | előtt |
| Kapcsolók | forgó |
| Elektromos gyújtás | igen, automatikus |
| Jellemzők: | |
| Az égők gázszabályozása | van |
| Öntöttvas rácsok | van |
| Szín | főzőlap - ezüst |
| Továbbá | |
| Garanciaidő | 2 g |
Kuppersberg FBG 36 X vélemények
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Van elektromos gyújtás, jól működik, nagyon kedvező áron
Hátrányok:
Ilyenek nincsenek
Megjegyzés:
Pontosan 2 égő felületét kerestem, ez mind árban, mind megjelenésében tetszett, telepítés után azonnal elkezdtem használni - van elektromos gyújtás, a forgatógombok könnyűek, azonnali reagálással a gáz az áramlás erőteljes, nagyon könnyen tisztítható, öröm főzni