Kronostar Synchro tec Peritus Oak D2999 V4
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
11
Legjobb értékelés
laminált
Óvodának - Házhoz / lakáshoz - Üzlethez - Irodához - Kopásálló - Ferde
Vásárolja meg a Kronostar Synchro tec Peritus Oak D2999 V4 terméket
Jellemzők Kronostar Synchro tec Oak Peritus D2999 V4
| A fő | |
| kereskedői kód | D2999 |
| Gyártó | Kronostar |
| Egy ország | Oroszország |
| Gyűjtemény | Synchro-Tec |
| Osztály | 33. osztály |
| Vastagság | 8 mm |
| Fafajok | Tölgy |
| Mintatípus | Egyirányú |
| Chamfer | V alakú |
| Szín | Bézs, sárga |
| Árnyék | Világos színű |
| Ragyog | Matt, króm zónával |
| Méretek, mm. | 1380x193x8mm |
| Csomagolás | 8 tábla, súlya 13 kg |
| Garancia | 15 év |
| Szubsztrát | Külön kapható |
| Tapintható felület | Csiszolt |
| Kapcsolat típus | 45 ° -os zár |
| Letörés | Festett |
| A csomagban kv.m. | 2.131 |