Kronostar bükk W 008
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
8
Legjobb értékelés
MDF panelek
Konyhához - Homlokzatokhoz - Laminált - Fal
Kronostar bükk W 008 vásárlás
A Kronostar Bükk W 008 jellemzői
| A fő | |
| Márkanév | KronoStar |
| Gyűjtemény | Wall Street |
| Anyag | MDF |
| Munkahelyek típusai | Mennyezethez, Falhoz |
| Alkalmazások | Falakhoz, mennyezetekhez |
| Helyiségek | A folyosóra, a szobába |
| Szín | Barna |
| Tervezés | A fa alatt |
| Dekor | Bükkfa |
| Hossz | 2600 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Vastagság | 7 mm |
| Fényes fokozat | Matt |
| Gyúlékonyság | IN 3 |
| Gyúlékonyság csoport | G4 |
| Elem területe | 0,65 m2 |
| Kábelcsatorna | Igen |
| Laminálás | Igen |
| Tűzveszélyességi osztály | KM5 |
| Mennyiség csomagban (darab) | 6 db |
| Csomagolási terület 3.9 | m2 |
| Származási ország | Oroszország |