Kronospan 1220х2440х15 mm
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
OSB lapok
Kültéri használatra - Padlón - A falakon - Felület: csiszolt - Típus: OSB-3
Vásároljon Kronospan 1220x2440x15 mm-t
A Kronospan 1220x2440x15 mm jellemzői
| A fő | |
| Márkanév | Kronospan |
| Gyártó ország | Oroszország |
| Tárgy típus | OSB-3 tábla |
| Súly | 26,1 kg |
| Kötet 1 db. | 0,04465 m3 |
| Szavatossági idő | Nincs korlátozva |
| Négyzet 1 db. | 2,9768 m2 |
| Vastagságtűrés | 0,8 mm |
| Faipari | Fenyő |
| Hangszigetelési index | 0,3 / 23 dB |
| Környezetvédelmi osztály | E1 |
| Fő / Kisebb rugalmas modul | 3500 MPa / 1400 MPa |
| Az oldalak felülete, elöl / hátul | Sima / barázdált |
| Sűrűség | 585 kg / m3 |
| Fő / melléktengely hajlítószilárdsága | 20 MPa / 15 MPa |
| Magasság | 220 mm |
| Hossz | 2440 mm |
| Vastagság | 15 mm |
| Hővezető | 0,1 W / (m * K) |
| Szándékolt | nagy üzemi terhelésnek és nedvességnek kitett felületek burkolatához: teherhordó falak, tetők, belső válaszfalak és mennyezetek. |