Kromax COBRA-2
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
konzolok a tévékhez
15-40 hüvelykes átlóhoz - Mennyezet - VESA szabvány
Vásárolja meg a Kromax COBRA-2 terméket
A Kromax COBRA-2 jellemzői
| A fő | |
| Egy típus | konzol a tv-hez |
| Modell | Kromax Cobra-2 |
| Fő szín | a fekete |
| Kiigazítási módszer | rögzített |
| Tartó rögzítési pontja | a mennyezetig |
| Beépített szint | nem |
| Kábelcsatorna | van |
| Maximum töltés | 60 kg |
| Szerelési méret Standard (VESA) | 200 x 200 |
| Minimális képernyőátló | 15" |
| A képernyő maximális átlója | 40" |
| A megfelelő forgási szöge | 180° |
| Dőlésszög felfelé | nem |
| Lefelé dönthető szög | nem |
| A fal / mennyezet távolságának beállítása | van |
| Minimális távolság a faltól / mennyezettől | 600 mm |
| Maximális távolság a faltól / mennyezettől | 900 mm |
| Térdek száma | nem |
Kromax COBRA-2 vélemények
Yandex.Piaci adatok
Nagyon tetszett! Erre van szüksége!
Előnyök:
minőség
Megjegyzés:
kiváló csomagolás, külsőleg minőségi, csak szuper, nehéz, megéri a pénzt