Flint 2x1,3 CT (alko)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
8
Legjobb értékelés
pótkocsik
Egytengelyes - autókhoz
Flint 2x1,3 CT (alko) vásárlás
Tulajdonságok Flint 2x1,3 ST (alko)
| A fő | |
| A karosszéria méretei (L * W * H oldal) | 2000х1290х300mm |
| méretek | 3000x1750x850mm adja meg |
| Teljes tömeg | 740kg |
| Teherbírás | 560 kg |
| Bizonyított emelési képesség | 740kg |
| Felfüggesztés típusa | rugó (ALKO 4 levél) |
| Kerékméret | R13 |
| Kerékagy | VAZ 2108 4x98 |
| Vonórúd típusa | V alakú |
| Keret és vonórúd fedél típusa | zománcfestés |
| Gyöngy anyaga | Cink Acél |
| Felszerelés | napellenző és kerekek nélkül |